Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Detail produktu: Kúra pro kuřáky
Nacházíte se v kategorii: Detoxikace kuřáků
Kúra pro kuřáky 1
Ceny jsou uvedeny včetně DPH
Název: Kúra pro kuřáky-detoxikace
Cena: 417 Kč
Objednat:
Skladem
Hodnocení zboží
Průměrné hodnocení: 5 (Hodnotilo návštěvníků: 4)
Ohodnotit zboží:

Popis produktu
Tinktury z výtažků pupenů, tzv.gemmoterapie, čistí organismus a harmonizují cévní systém. Lahvičky s rozprašovačem pro snadnější použití.

Kúra pro detoxikaci kuřáků 

V České republice je cca 2.400.000 aktivních kuřáků.

V České republice je cca 2.400.000 až 4.800.000 pasivních nekuřáků. K číslu jsem se dopracovala tak, že aktivní kuřák žije s 1-2 členy domácnosti, kteří jsou nekuřáci. Díky spolužití s kuřákem, se z nich stanou pasivní kuřáci, tj. také příjemci jedovatých látek, které kuřák vypouští do ovzduší.

ZENTRICHOVA APATYKA dodává na trh již od roku 1998 přípravky pro lepší zdravotní stav celé populace. Nyní jsme se zaměřili speciálně na kuřáky.

Kúra pro kuřáky 

V kúře na detoxikaci organismu jsou tinktury z pupenů rostlin, tzv. gemmoterapie. Na provedení detoxikace, odstranění toxických látek, tj. čištění, jsme zařadili do této kúry gemmopreparát břízu. Harmonizaci cévní soustavy, která je zasažena účinky kouření,  vyladí gemmoterapie líska a gemmoterapie svída krvavá.  

Užívání Kúry pro kuřáky na detoxikaci

1. Nejdříve užívejte Gemmoterapii břízu- velikost dávky je určena vaší váhou. Lahvičkou zatřepejte a pak potřebné množství preparátu nastříkejte do úst, cca 1 minutu ponechte v ústech a polkněte. 10 minut před a po aplikaci gemmoterapie nekuřte, nejezte a nepijte kávu a podobné nápoje. Tinkturu můžete zapít čistou vodou.

  • Do 80 kg 3  x denně 3 střiků
  • Nad 80 kg 3 x denně 4 střiky
  • Při vyšší váze než je 100 kg 3xdenně5 střiků

Po využívání břízy používejte stejným způsobem i tinkturu z pupenů lísky a svídy krvavé. Doporučujeme mezi tinkturami ponechat cca 5 minut pauzu. Příjemně nasládlou chuť gemmoterapie dělá glycerol, což je tekutina, ve které se vylouhují účinné látky z pupenů. Není to sladidlo, tinktury jsou vhodné i pro diabetiky.

Doplňky stravy nejsou léky, nemají zdravotní tvrzení.

Kuřáci, nepodceňujte prevenci, v případě zdravotních problémů navštivte svého ošetřujícího lékaře. Ministerstvo zdravotnictví varuje před zdravotními důsledky spojenými s kouřením.

Chraňte zdraví svých blízkých před pasivním kouřením. Kúra je vhodná i pro pasivní kuřáky a nekuřáky.

Kouření překyseluje organismus 

Kouření cigaret a dýmek překyseluje organismus, v překyseleném organismu jsou připraveny podmínky pro rozvoj nemocí, vč. kuřáky tolik obávané rakoviny. Odkyselujte tělo např. používáním Zásadité směsi MINERALY.

Jak působí bylinky ?

Informace o bylinách a používání bylinek čerpáme z knih J.A.Zentricha Gemmoterapie-přírodní léčba pupeny a P.Andrianne-Velká kniha gemmoterapie, které si můžete zakoupit v našem e-shopu.

Citace z Velké knihy gemmoterapie o účincích bylin, které jsou součástí kúry pro kuřáky najdete v Dokumentech ke stažení.

 

 

 

 

 

 

 

 Souvicející zboží
Zásaditá směs MINERALY
BYLINÁŘSKÉ KOŠTĚ

Pošli kamarádovi tuto stránku:

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: