Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Detail produktu: Bylinář Karel doporučuje:"Právě teď je ta správná doba na detoxikační kúru
Nacházíte se v kategorii: AKCE
Bylinář Karel doporučuje:"Právě teď je ta správná doba na detoxikační kúru 1
Ceny jsou uvedeny včetně DPH
Název: Bylinář Karel doporučuje:"Právě teď je ta správná doba na detoxikační kúru!"
Cena: 738 Kč
Objednat:
Skladem
Hodnocení zboží
Průměrné hodnocení: 5 (Hodnotilo návštěvníků: 8)
Ohodnotit zboží:

Popis produktu
Zásadotvorná detoxikační kúra se skládá ze zásadité směsi MINERALY, zeleného jílu, EPAMu 11 a čistícího čaje.

Detoxikační kúra se zásadotvornými minerály

Detoxikační kúra zásadotvorná pročišťuje střeva, trávicí trakt a neutralizuje nadměrnou kyselost organismu.

Co způsobuje překyselení organismu

Nedostatek zásadotvorných minerálů způsobuje překyselení. Vápník, hořčík, sodík a draslík přispívají k normální funkci buněk.

Jak se projeví nenormální funkce?

Ptáte se, proč bychom měli neutralizovat nadměrnou kyselost organismu? V odborné literatuře se uvádí, že v překyseleném organismu může za určitých okolností docházet k zdravotním problémům. Tyto problémy se mohou projevovat jako záněty, bolesti, křeče. Vzniká tak chronická únava, alergie, ekzémy, mykózy. Rozvíjí se kožní onemocnění a mohou se zde vyskytovat i paraziti. V překyseleném organismu dochází k narušení imunitního systému, trávicím obtížím i pálení žáhy. Vyloučeny nejsou ani psychické problémy, jako jsou např. deprese, neschopnost soustředění a učení, poruchy spánku, výkyvy v chování a pocit, že prostě „nejsme ve své kůži“. Překyselení organismu se podílí mimo jiné i na vzniku a rozvoji onemocnění typu artróza, osteoporóza, revmatismus, mrtvice, hemoroidy, poruchy prokrvení, infarkt i rakovina. Překyselení se projeví také jako celulitida, otoky, obezita, problémová pokožka a nekvalitní vlasy a nehty.

Čím vznikne nedostatek minerálů

Víte, jak může k překyselení organismu a nedostatku minerálních látek v těle dojít? Jedním z hlavních původců je nesprávná životospráva, životní prostředí, kouření, stres a dochází k tomu i při fyzickém a psychickém vypětí. Kyselost neutralizují zásadité látky. Mezi tyto zásadité látky patří např. vápník, hořčík, draslík, sodík a další.

Jak odstranit překyselení vzniklé z nedostatku minerálů

Nabízí se řešení: MINERALY =ochucená sypká zásaditá směs obsahuje vápník, hořčík, draslík a sodík. Tento minerální nápoj je vlastně zásaditá směs, přímo zásadotvorná směs.

Návod k použití Zásadité směsi Mineraly

Podrobnější informace  a použití : 1-3 x denně vypijte sklenici s MINERALY zásaditou směsí, doplníte tím potřebné minerály, tekutiny a neutralizujete kyselost. MINERALY nápoj je chuťově vyladěný, dochucený sukralózou a mírně medový nádech mu dodává kurkuma, používaná jako koření přispívající k normální imunitě, k normální činnosti žaludečního okruhu. MINERALY je vhodné používat také při zvýšené fyzické námaze, minerální látky a voda mírní kocovinu, v horkém počasí nápoj doplní minerální látky. MINERALY je možné užívat bez přerušení dlouhodobě jako běžnou součást stravy ve studené i teplé podobě.

Návod k použití detoxikační kúry

Důkladnou detoxikaci střev a trávicího traktu zajistí Zelený jíl, který působí mechanicky na sliznice jako „kartáček na střeva“. TV reklamy tvrdí, že 70% imunity vzniká ve střevech. Z toho plyne, že zanesené střevo=snížená imunita, a tak různé choroby a alergie mohou s plnou silou na vyčerpaný organismus útočit. Odolávat lze jen určitou dobu, pak choroby vítězí…Minerály ve Francouzském zeleném jílu přispívají k normální funkci střev.

Podívejte se na postup přípravy a další zajímavosti o zeleném jílu. Tato část kúry trvá 21 dní. Během celé kúry je potřeba zvýšit pitný režim, protože při očistě, detoxikaci organismu a neutralizaci nadměrné kyselosti je potřeba všechno patogenní vyplavit. K tomu můžete používat i MINERALY nápoj.

Tibetský biostimulátor EPAM 11- přispívá k normální činnosti buněk, udržuje  acidobazickou rovnováhu. Normální je nemít alergii a parazity.

Bylinné čaje podporují jaterní a ledvinové funkce, čistí krev a vyplavují nežádoucí usazeniny, doplňují tedy ideálně celou kúru.


Pošli kamarádovi tuto stránku:

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: