Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Detail produktu: Ušní svíce Lucie 10kusů levandule
Nacházíte se v kategorii: Alternativní medicína
Ušní svíce Lucie 10kusů levandule 1
Ceny jsou uvedeny včetně DPH
Název: Ušní svíce Lucie 10kusů levandule
Cena: 604 Kč
Objednat:
Skladem
Hodnocení zboží
K tomuto zboží není žádné hodnocení. Buďte první kdo ohodnotí toto zboží !
Ohodnotit zboží:

Popis produktu
Přírodní relaxační prostředek využívající účinků bylin a tepla z hořící svíčky ke zlepšení prokrvení ucha, lze použít při poruch spánku a celkové relaxaci organismu.

Přírodní relaxační prostředek využívající účinků bylin a tepla z hořící svíčky ke zlepšení prokrvení ucha, lze použít při poruch spánku a celkové relaxaci organismu.

Je vyrobena z přírodní tkaniny impregnované škrobem, včelího vosku a silic z léčivých rostlin, mající v kombinacích účinky zklidňující. Spodní část svíčky je obalena fólií, na niž se usazují nežádoucí sekrety z ucha.

Sortiment svící - podle druhu použitého éterického oleje: levandule (uklidňující), pelargonie (uklidňující), levandule-pelargonie (uklidňující), máta kadeřavá (uklidňující), heřmánek (uklidňující), tymián-hřebíček (uklidňující), máta-eukalyptus-borovice (uklidňující), jalovec-rozmarýn-šalvěj (aktivující), skořice-rozmarýn (aktivující), santal (univerzální), cedr (univerzální).

Působení :
Kouř hořící svíčky, nasycen silicemi, klesá do vnitřku ucha, kde působí. Vyrovnává tlaky v příušních dutinách, zmírňuje napětí v uchu i hlavě, uvolňuje usazeniny, stimuluje přirozenou tvorbu ušního mazu. Při aplikaci se klient cítí příjemně, vnímá teplo a jemný praskot v uchu, po odstranění svíčky a nečistot lépe slyší.

Podle akupunkturistů teplo ze svíčky prohřívá i mikrosystém ušního boltce, tím působí na reflexní zóny, které touto stimulací příznivě ovlivňuje průběh nemocí z nachlazení, upravuje čistící působení lymfatické drenáže ucha.
Použití :
Zapálená svíčka se vkládá svisle nehořícím koncem do ucha na boku ležícího klienta a stále se přidržuje kolmo na zvukovod, pevně usazená v uchu, aby kouř neunikal po okrajích.
Po uhoření asi 3/4 svíčky (k fólii) se svíčka z ucha vyndá a uhasí v připravené sklence s vodou. Zbytky ušního mazu, které se neusadily na fólii, se odstraní ze zvukovodu dřevěnou, kovovou nebo umělohmotnou tyčinkou (špachtličkou).

Ošetřují se vždy obě uši, po ukončení aplikace se nechá klient ještě několik minut v klidu. Svíčku je možno aplikovat dětem od 6ti let.

POZOR: dodržujte bezpečnostní předpisy při manipulaci s otevřeným ohněm a za přítomnosti druhé osoby.
DÁVKOVÁNÍ:
Provádí se 1x týdně do pravého a levého ucha po dobu 5ti týdnů.


Poznámka :
Svíčky nepoužíváme při čerstvé perforaci bubínku, nebo při případné alergie na obsažené přírodní látky.

Pošli kamarádovi tuto stránku:

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: