Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Alternativní medicína pro psy -kočky

Informace o léčení psů, koček a domácích mazlíčků bylinkami a dalšími prostředky alternativní medicíny.

Pod pojmem alternativní Alternativní medicína pro psymedicína v tomto případě myslíme vše,co nespadá do kategorie veterinálníFrancouzský zelený jíl léčiva. Je to tedy gemmoterapie-lečba výtažky z pupenů, tinktury z bylin, Tibetská medicína EPAM, Zelený jíl, Kittlova mast, homeopatie, reiki, masáže a masážní masti nebo bylinné gely.

Gemmoterapii i ostatní přírodní prostředky máme osobně vyzkoušené na našich psech, kočkách a domácích zvířatech našich přátel a klientů. Při jejich léčbě vycházíme z filosofie, že to jsou stejně živé bytosti jako my, lidé, mají tedy stejné zdravotní nebo psychické potíže jako my.

Psi i kočky mají záněty močového ústrojí, gynekologické záněty, průjem, zácpu, bolesti břicha, bolesti kloubů, ekzém, alergie, strach, deprese, nevolnost při cestě autem-kinetózu a spoustu dalších obtíží.

Pokud se nejedná o akutní, život ohrožující záležitost, snažíme se vždy nejdříve oTibetská medicína EPAM 11-alergický léčbu bylinkami a dalšími metodami alternativní medicíny. Když je nezbytný zákrok veterinárního lékaře, vždycky v rámci rekonvalescence používáme vyzkoušené přírodní metody.

 

Nejvíce používáme gemmoterapii a kombinujeme tyto výtažky z pupenů s Tibetskou medicínou EPAM-biostimulátory, které jsou aktivovány na řešení určitého zdravotního problému a lze je velmi dobře kombinovat třeba právě s gemmoterapií nebo jakýmkoliv druhem veterinárního léku nebo homeopatikem. Velmi dobře se také osvědčil Zelený jíl při všech potížích v trávicím ústrojí.

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: