Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Bylinky na gynekologické záněty

Psi a kočky mívají stejné zdravotní potíže jako lidé.

Častým onemocněním je zánět. Zánět močového měchýře, zánět ledvin, žaludku, zánět gynekologický…Některé ze zánětů jsme léčili i u naší fenky Lotynky. Na počínající zánět dělohy, ke kterému se dlouhé roky schylovalo vždy, když Lotce končilo období Tibetská medicína EPAM 12-ženskýhárání, jsme používali Tibetský biostimulátor EPAM 12 - ženský a kombinovali jsme jej s Tibetským biostimulátorem 900-protizánětlivým. Potíže se začínajícím zánětem trvaly od prvního hárání v době, kdy jí bylo půl roku až po poslední hárání v jejích 8 letech.

Naposledy jsme sice zabránili zánětu, ale musím se přiznat, že se mi nepodařilo zastavit intenzivní krvácení a museli jsme Lotku nechat operovat, protože byla v přímém ohrožení života. Tady bohužel žádné bylinky neměly šanci a sílu pomoci, navíc jsme byli v časové tísni, Lotka by mohla vykrvácet. Ale už je vše zažehnáno, Lotka se po operaci opět díky bylinkám brzo uzdravila. Lotce, která váží 20 kg jsme dáváli 3-4 x denně 10 kapek Epamu na lžičku vody. Dodržovali jsme interval tak 15 minut po sobě. K tomu jsme přidali gemmoterapii Maliník. Gemmoterapie Maliník má schopnost regulovat činnost vaječníků. Při začínajícím zánětu, který jsem poznalagemmoterapiepodle toho, že v posledním, třetím týdnu hárání, byla Lotka cítit po houbách, jsme byliny podávali. Celé roky stačilo, že dostávala Epamy a gemmoterapii Maliník po dobu posledního týdne hárání a potom se všechna hormonální činnost opět harmonizovala a do dalšího hárání jsme měli klid. Tibetské biostimulátory EPAM jsou bylinné tinktury vyrobené podle tibetských tradic zpracování čerstvých bylin, jsou energeticky aktivovány a zaměřeny na určitý okruh zdravotních problémů. Nesou v sobě informaci, jak nemocný organismus harmonizovat, tj. uvést zpět do harmonického – zdravého stavu. V současné době je na trhu víc než 15 druhů Tibetských biostimulátorů EPAM. Výhodou Epamů je, že nemají nežádoucí vedlejší účinky, nehrozí předávkování, mají vysokou účinnost a bývají dobře snášeny. Jenom u lidí i zvířat alergických na propolis je potřeba dávat pozor.

Gemmoterapie a Tibetské biostimulátory EPAM nejsou v první řadě určeny pro domácí zvířata, ale podle vlastních zkušeností právě zvířatům velmi dobře pomáhají. Však také někteří osvícení veterináři je ve své praxi již roky používají. Tibetský biostimulátor EPAM 12-ženský je vyvinut pro odstraňování jakékoliv choroby v ženské reprodukční soustavě : akutní i chronické záněty, nádory, neplodnost různého původu. Tibetský biostimulátor EPAM 900-protizánětlivý se s úspěchem uplatňuje při obnově zdraví u nejakutnějších zánětlivých procesů. Jsou to nemoci, které v klasické medicíně končí na „ida“, tj. bronchitida, stomatitida, artritida, cystitida, cholecystitida, zánět lícní dutiny, …

Do oblasti působení této modifikace patří tibetská medicína EPAM 900 protizánětlivýi různé procesy hnisání, s bolestmi a otoky, pneumonie, akutní střevní infekce, (převážně bakteriální), čerstvé rány, otlaky , popáleniny 1.a 2. stupně. Používá se při akutních infekčních onemocnění, bakteriální infekce, stafylokokové, streptokokové, meningokok, tuberkulóza, akutní i chronická onemocnění žaludečně střevního traktu, vč. žlučových kamenů, záněty očí, záněty plic osteochondritida

Při rekonvalescenci po operaci jsme Lotce dávali EPAM 900- protizánětlivý a k tomu jsme aplikovali EPAM-8-hojivý, který obsahuje velké množství mumia. Mumio je látka přírodního původu, která má velké množství minerálů, vitamínů, stopových prvků a je velice energeticky silná a urychluje hojení. Rekonvalescence proběhla bez komplikací, bylinky její průběh zrychlily a organismus doléčily.

 

Autor článku: Hanka PARMOVÁ, 604 475 351

 

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: