Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Bylinky pro psy a kočky

V dnešní době je úplně běžné, že v mnoha domácnostech žijí společně s námi i domácí mazlíčci-psi, kočky, morčata, papoušci a spousta dalších zvířátek. Tak, jako lidé, trpí i psi a kočky civilizačními chorobami, které v dobách, kdy tato zvířata žila v přírodě, tak je neznala. Psi i kočky mohou trpět na záněty, gynekologické potíže, revmatismus, dnu, trpí nadváhou, takže potřebují zhubnout.
V akutním stádiu nemoci je samozřejmě potřeba, aby bylo zvíře prohlédnuto veterinářem a léčeno pod jeho dohledem. Ovšem na dobu doléčení-rekonvalescenci, při prevenci, k zmírnění nežádoucích účinků chemické léčby, tak tam všude mohou pomoci bylinky. Je důležité, v jaké formě a podobě budeme byliny psovi či kočce podávat.
 
Byliny ve formě čaje asi nebudou tou nejlepší formou. Ideální jsou bylinné tinktury, extrakty z bylin, za úplně nejvhodnější považuji gemmoterapii- výtažky z pupenů bylin.
Gemmoterapie má úžasnou sílu a díky množství vyráběných gemmoterapeutik máme i mnoho možností, jak zvířátkům pomoci. 
Gemmoterapíí se zabýváme zhruba od roku 1998 a za tu dobu jsme samozřejmě nasbírali spoustu zkušeností s tím, jak gemmoterapie působí na lidi.
Vzhledem k tomu, že od roku 2000 máme sami pejska- fenku Lotynku, tak jsme nasbírali zkušenosti i s léčbou psů.
Gemmoterapie zlepšuje zánětlivé stavy, používáme ji na gynekologické potíže, na alergii, ekzém, strach…
 
Díky tomu, že máme k dispozici i Tibetskou medicínu EPAM- tak používáme a kombinujeme i gemmoterapii s tibetskými biostimulátory EPAM a velice se nám osvědčila léčba
Francouzským zeleným jílem, který je účinný při všech potížích týkajících se trávení a průjmů psů i koček.Zelený jíl můžete používat ve formě roztoku nebo zelený jíl-tobolky.

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: