Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Bylinky pro psy na zánět ledvin

Psi a kočky mívají stejné zdravotní potíže jako lidé. Častým onemocněním je zánět.

Zánět močového měchýře, zánět ledvin, žaludku, zánět gynekologický…Některé ze zánětů jsme také léčili i u naší fenky Lotynky.

Bylinky pro psy na ledvinyNa močové potíže používáme Tibetský biostimulátor EPAM 24-ledvinový a kombinujeme ho s Tibetským biostimulátorem EPAM 900-protizánětlivým. Lotce, která váží 20 kg, dáváme 3-4 x denně 10 kapek Epamu na lžičku vody. Dodržujeme interval tak 15 minut po sobě. K tomu přidáváme tinkturu z lichořeřišnice, která má mohutné protibakteriální účinky, je považovaná za jedno z nejsilnějších přírodních antibiotik. Obvykle během několika dní potíže odezní, aleje potřeba bylinné tinktury podávat ještě tak 1 týden po odeznění potíží,EPAM 900-protizánětlivý aby se nemoc nemohla vrátit.

Tibetské biostimulátory EPAM jsou bylinné tinktury vyrobené podle tibetských tradic zpracování čerstvých bylin, jsou energeticky aktivovány a zaměřeny na určitý okruh zdravotních problémů. Nesou v sobě informaci, jak nemocný organismus harmonizovat, tj. uvést zpět do harmonického – zdravého stavu. V současné době je na trhu víc než 15 druhů Tibetských biostimulátorů EPAM.

Výhodou Epamů je, že nemají nežádoucí vedlejší účinky, nehrozí předávkování, mají vysokou účinnost a bývají dobře snášeny. Jenom u lidí i zvířat alergických na propolis je potřeba dávat pozor.

Gemmoterapie a Tibetské biostimulátory EPAM nejsou v první řadě určeny pro domácí zvířata, ale podle vlastních zkušeností právě zvířatům velmi dobře pomáhají. Však také někteří osvícení veterináři je ve své praxi již roky používají. Tibetský biostimulátor EPAM 24-ledvinový je určen na obnovu vylučovacího ústrojí. Používá se při onemocnění ledvin, močového měchýře a močových cest.

Gemmoterapie pro psy

Tibetský biostimulátor EPAM 900-protizánětlivý se s úspěchem uplatňuje při obnově zdraví u nejakutnějších zánětlivých procesů. Jsou to nemoci, které v klasické medicíně končí na „ida“, tj. bronchitida, stomatitida, artritida, cystitida, cholecystitida, zánět lícní dutiny, …Do oblasti působení této modifikace patří i různé procesy hnisání, s bolestmi a otoky, pneumonie, akutní střevní infekce, (převážně bakteriální), čerstvé rány, otlaky , popáleniny 1.a 2. stupně. Používá se při akutních infekčních onemocnění, na bakteriální infekce, stafylokokové, streptokokové, meningokok, tuberkulózu, akutní i chronická onemocnění žaludečně střevního traktu, vč. žlučových kamenů, záněty očí, záněty plic osteochondritida…

 

Bylinářka Hana Parmová, 604 435 153

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: