Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Zelený jíl pro psy a kočky

Domácí zvířata, psi , kočky, morčata, paoušci, králíci a další, stejně tak jako lidé, mají své zdravotní potíže. Občas se stane, že psi nebo kočky mají potíže s trávením, s překyseleným žaludkem, někdy mají po dietní chybě průjem, někdy zácpu nebo zvrací při Zelený jíl a tobolky ze zeleného jílupokaženém žaludku.

Občas se stane, že pes někde něco najde a nebo ukradne, zvláště venku při procházce, co nemá a sní to. Obvykle to bývá pěkně odporné, staré a smradlavé, přestože doma pes i kočka dostávají vybrané lahůdky, tak se chovají, jakoby pes ani kočka nedostávali nažrat.

Stejně jako je zelený jíl určený lidem, tak obdobným způsobem podáváme zelený jíl zvířatům. Zelený jíl pro léčbu zvířat, psů a koček, považuji za ještě daleko lepší než používání černého uhlí. Navíc francouzský zelený jíl EPAM je 10-15 x účinnější než černé uhlí. Hlavní přednost zeleného jílu ale vidím v tom, že nebarví. Kdo uklízel po psovi to, co vyzvracel, tak ví, že černé uhlí z koberce jde opravdu, ale opravdu velmi špatně vyčistit.

Naproti tomu Zelený jíl nedělá žádný problém, přestože má jíl zelenou barvu. Navrhuji proto psovi nebo kočičce nasypat lžičku zeleného jílu do misky s vodou, zamíchat a zvířátko během dne bude vodu se zeleným jílem průběžně popíjet. Vodu se zeleným jílem můžete nechat v misce tak 2 dny, pak je potřeba vodu i zelený jíl vyměnit.

Pro rychlejší efekt je možno třeba v případě průjmu aplikovat Francouzský zelený jíl EPAM ve formě tobolek. 1-2 tobolky dáme mazlíčkovi do hubičky tak, aby tobolky nevyplyvnul.Zelený jíl Každý majitel psa nebo kočky má zajisté svůj grif, jak to udělat. Já používám paštiku, do které tobolky ze zeleného jílu strčím a naše Lotynka ani netuší, že se léčí, paštiku se zeleným jílem totiž považuje za formu odměny.

 

Také někteří chovatelé papoušků dávají zelený jíl nebo šedivou variantu jílu svým svěřencům pro lepší trávení a doplnění minerálních látek a neutralizaci kyselin z potravy. Však také papoušci v Brazílii přímo vyhledávají zvětralé skály s jílem, není to sice Terraterapie-léčení hlínou-zeleným jílemzelený jíl, ale je jinak zbarvený, ale papouškům je to celkem jedno.

Papoušci pojídáním jílu neutralizují toxické látky z potravy, kterou se živí v pralesech. Bez jílu by nemohli do potravy zařadit jedovaté bobule, které tvoří nedílnou součást jejich potravy. Jíl má ještě další veterinární využití.

Při poranění tlapek, ekzému na packách, vyvrknutí nebo bolavém kloubu dávám na postižené místo jílový obklad. Keltský jíl EPAM se může použít, jestliže je potřeba zvířeti zasypat ránu nebo srst. Veterinární léčba zeleným jílem nebo jílovými obklady je šetrná a účinná, pomáhá lidem i domácím zvířátkům, psům a kočkám, bez nežádoucích vedlejších účinků.

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: