Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Babské rady na babí léto

Babí léto

Pranostiky na téma „babí léto“:

Na svatého Václava babí léto nastává. Babí léto-léto na odchodu. Divoké husy na odletu-konec i babímu létu. Je-li ve vzduchu mnoho babího léta, bude dlouho jasné počasí. Koho se babí léto dotkne ve svém letu, bude šťastný.

Katka Bílková, část básničky: Babí léto

Když na podzim listí padá,

pavouk babí léto spřádá,

podzim už se mění v zimu

a přináší nám velkou rýmu.

 Zdraví v době babího léta

Abyste si užili babího léta ve zdraví a pohodě, je vhodné se patřičně připravit a vybavit dobrými radami pro případ, že prevence selže. Nemoc je nerovnováha organismu, kterou způsobuje životní styl, stres i strach. O infekci se říká, že je to nevyřešená konfrontace. A oslabené místo přitahuje bakterie a viry převážně tam, kde se vyskytuje psychický problém.

Nemocné tělo nebo duše nám říká: „Nechci vidět (zánět spojivek), nechci slyšet (zánět středního ucha), nechci mluvit (zánět hlasivek) nechci ani cítit (rýma), na všechno kašlu, chci klid. Obecně se má za to, že negativní reakce jsou kyselého charakteru, dochází tedy k překyselení organismu. Překyselený organismus není v rovnováze.

Rovnováhu mu zpětně nastolí proces zvaný odkyselení organismu. Kyseliny jsou neutralizované zásaditými látkami. Na překyselený organismus tedy platí Zásaditá směs MINERALY, což je sypká ochucená směs zásadotvorných minerálních látek-vápník, hořčík, sodík a draslík. Odkyselující nápoj s příchutí mandarinky můžete pít v sychravých dnech místo čaje s citronem a v teplejších dnech jako studenou variantu.Zásaditá směs MINERALY je určená pro všechny věkové kategorie i diabetiky.

Detoxikační kúra na odkyselení organismu

Detoxikace a odkyseleníNa důkladnější detoxikaci a odkyselení těla doporučujeme použít Kúru na odkyselení . Součástí kúry na odkyselení organismu je Zásaditá směs MINERALY, Bylinářské koště a Koupelová sůl z Mrtvého moře. Detoxikace a odkyselení organismu pomáhá v prevenci i počátcích onemocnění.

Babské rady pro babí léto:

1. Když prostydnete, uvařte si polévku, ve které by neměl chybět česnek, pepř, zázvor, pórek nebo cibule.

2. Když se potřebujete vypotit a prohřát, uvařte si čaj s prohřívacím a desinfekčním kořením: pepř, pálivá paprika nebo chilli paprika, kurkuma, majoránka nebo tymián, můžete a nemusíte osladit medem.

3. Když se ucpe nos a máte rýmu, dejte si buď křen s medem,3x1 lžičku. Nebo přidejte křen do polévky nebo pro spravení chuti si dejte křen s jablkem a jablečným octem a k tomu kousek vařeného hovězího masa.

4. Když Vás bolí v uchu a máte zalehlé ucho, žvýkejte žvýkačku. K rozžvýkané žvýkačce můžete přidat i 1 kapku 100% aromasilice s mátou nebo eukalyptem.

5. Když prostydnou nohy, taj jim popřejte koupel v mořské vodě, nejlépe z Mrtvého moře. Mrtvomořská sůl obsahuje vysoké množství zásaditých minerálních látek. Do vody se solí můžete nakapat aromasilici rozmarýn, nebo skořici, nožky se lépe prohřejí.

6. Bylinný čaj Bylinářské koště vymete z těla nečistoty, zároveň odkyseluje.

7. Potraviny, které při prostydnutí prohřejí: pečené jablko s medem, ořechy a skořicí, svařák s hřebíčkem a citronem, zázvor v čaji, polévce, mase apod., křen, česnek, cibule, fenykl, kardamom, kmín, bobkový list, dlouhozrnná nebo lepivá rýže, čaj roibos.

Kúru na odkyselení organismu a detoxikaci unaveného těla zakoupíte v e-shopu Zentrichovy apatyky.

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: