Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Bylinky na zlepšení zraku

Co pomůže na zlepšení zraku?

V přírodě najdeme širokou škálu bylinek, mnohé bylinky mohou pomoci v tom, jak zlepšit zrak. Podle čínské medicíny záleží kvalita zraku mimo jiné též na tom, jak harmonicky pracují játra. Proto se mnoho bylinek používaných na zlepšení zraku používá zároveň na zlepšení práce jater a žlučníku. Jasný zrak neznamená jen mechanické jasné vidění-zlepšení zraku, ale lze to chápat také tak, že člověk, který nemá v pořádku zrak, tak nevidí i ve smyslu rozeznávání, třídění, nemá schopnost jasnozření, nemá předvídavost. Před-vídavost, od slova vidět dopředu, vidět předem. Na zlepšení zraku najdeme v přírodní lékárně některé bylinky. Bylinky na zlepšení zraku zostřují vidění a zlepšují noční vidění.

Gemmoterapie na zrak

gemmoterapie

Taková borůvka pomáhá na zlepšení zraku ve všech svých vývojových stádií. Z listí se dělá čaj, plody je možno zpracovat přímo ve formě jídla a dokonce z pupenů borůvky se vyrábí gemmoterapie borůvka. Gemmoterapie borůvka je doporučována diabetikům na podporu činnosti slinivky, snížení cukrovky a zlepšení zraku, zlepšení ostrosti vidění a zlepšení zraku v noci ve tmě. Před užíváním gemmoterapie borůvka se vždy provádí detoxikace organismu( posílení činnosti jater a ledvin) tinkturou gemmoterapie bříza, která také posiluje činnost slinivky a sleziny.

Klanopraška – schizandra chinensis je léčivá bylina užívaná hojně v tradiční čínské medicíně, kde je zařazená do první kategorie čínských léčivých bylin. Léčivá bylina schizandra – klanopraška má široké pole působnosti: plody schizandry mají povzbudivé účinky na centrální nervovou soustavu, stimulují kardiovaskulární systém a posilují dýchání, rozšiřují periferní cévy, zlepšují ostrost zraku, používají se při léčbě astenie, depresí. Bylinka schizandra normalizuje krevní tlak, používá se k léčení impotence a ledvinových chorob, posiluje činnost srdce a dělohy. Schizandra čínská ochraňuje nejen játra, ale také podporuje normální jaterní funkce včetně produkce žluči, odbourávání toxinů a zvyšování průtoku krve. Uvedená působení mohou být přímým důsledkem jejího působení na funkci jater.Schizandru používá čínská medicína mimo tyto potíže také při bolestech ramenních kloubů a krční páteře, nervovém vyčerpání, na snížení cukru v krvi při cukrovce, vodnatelnosti, nočním pocení a astmatu. V malých dávkách působí na posílení mentálních funkcí, ve velkých má tlumící účinky na organismus.

V čínské medicíně se používá Kustovnice čínská, plody Goji, na zlepšení zraku, posílení imunity, kustovnice je považována za Kustovnice čínská na zlepšení zrakubylinu dlouhověkosti.

Bylinky na zrak

Světlík lékařský, lidový název je oční potěšení, těšinka-tak nazývali tuto bylinku nejspíš ti, kteří se těšili ze zlepšení zraku. Nálev pomáhá při zlepšení očních zánětů a únavě očí. Čaj se pil při půstu a při namáhavém studiu, protože zlepšoval zrak, pomáhal vidět a hodnotit minulost jako sbírání zkušeností pro budoucnost. Na podporu jasného nebo spíše jasnozřivého vidění se měly oči potírat světlíkem nebo se měly kouřit jeho listy. Bylináři kdysi věřili, že bylinka světlík zlepšuje zrak mladým konopkám.

Sporýš lékařský podle starých bylinářských záznamů zlepšuje zrak holubům. Sporýš je bylinka, která se používá v detoxikačních směsích, které podporují čistící činnost jater, takže by se i tady mohla najít určitá souvislost známá z čínské medicíny- harmonicky fungující játra= zlepšení zraku.

Vlaštovičník - vlaštovčí bylina, o které kdysi bylináři věřili, že tato žlutá bylina přináší zrak mladým vlaštovkám, které ještě neotevřely oči. Bylinka vlaštovičník byla oblíbená bylináři na zlepšení činnosti jater. Také tady se nachází souvislost mezi činností jater a zlepšením zraku.

Jestřabina prý zlepšovala zrak mladým jestřábům, bylináři ji tedy vyzkoušeli i pro zlepšení zraku lidí.

Na zlepšení zraku může příznivě působit také dodržování jaterní diety, to je ve své podstatě strava obsahující nepřepalované tukyDetoxikační kúra, čerstvou zeleninu a ovoce, zvl. zelené a žluté barvy. Jaterní dietu můžeme podpořit důkladnou detoxikační kúrou. Jaterní činnost zlepší podle čínské medicína také procházky, chůze a zelená barva stromů. Velmi často byliny používané na zlepšení zraku-zlepšení činnosti jater také snižují cukr v krvi a zlepšují cukrovku, když se na to podíváme opačně, tak diabetici ve většině případů mají problémy se zrakem. Všechno souvisí se vším. Z toho plyne, že neuděláme nic špatně, když budeme užívat bylinky např. na zlepšení činnosti jater, které provedou detoxikaci, současně s detoxikací organismu se zlepší zrak a posílí činnost slinivky...Tibetská medicína EPAM 1000-nervový

Tibetská medicína EPAM nabízí přípravek EPAM 1000- nervový, který zlepšuje zrak, sluch, používá se při doléčení boreliózy, mononukleózy, při nemocech a po úrazech mozku. Kvalitu zraku může příznivě ovlivnit kromě užívání bylinek také cílené cvičení. Tibetská medicína EPAM- Mistr Boris Tichanovský pořádá několikrát ročně kurzy na zlepšení zraku. Při unavených očích pomůže také rychlá pomoc: promněte usilovně dlaně a pak si teplé dlaně přiložte na chvíli na oči. Několikrát toto opakujte, očima můžete v uzavřených dlaních také kroužit ze strany na stranu.

Autor: Hanka PARMOVÁ, 604 475 351

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: