Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Bylinky pro kuřáky

Existují dva druhy kuřáků: 1. chce přestat kouřit 

2. nechce zatím přestat kouřit

Kouření je slabůstka mnoha miliónů lidí všech národností, pohlaví, slabůstce propadají děti různého věku a bohužel čím dál mladší. Zpočátku děti považují za frajeřinu to, že kouří a zařazují se tím do kolektivu, později zjistí, že jim to nic dobrého nepřináší. Pak v dospělosti nastávají problémy, jak se slabůstky zbavit, či alespoň počet cigaret snížit.

                                                   Tibetská medicína EPAMChcete OPRAVDU přestat kouřit?

Rozhodující pro tento, velmi závažný a zásadní krok v životě kuřáka je, že se OPRAVDU rozhodne s kouřením přestat. Mnoho lidí totiž o tom, že chtějí přestat kouřit pouze mluví, ale jejich mozek tuto myšlenku nepřijal za vlastní. Rozhodnutí jde ale uskutečnit pouze, když je mozek pevně rozhodnutý. Pak s odvykáním můžou pomoct i jakékoliv „berličky".

 Tibetské bylinky pro odvykání kouření

Za pomocnou „berličku“ si lze zvolit například Tibetský biostimulátor EPAM 96- psychický, který mozku pomůže uskutečnit rozhodnutí přestat kouřit nebo pomůže při jakékoliv jiné závislosti.EPAM – 96 je tinktura, která je vyrobená zvláštní technologií právě na podporu odvykání závislosti.

        Gemmoterapie-bylinky pro detoxikaci kuřáků, kteří chtějí kouřit a chtějí zlepšit svoje zdraví!!!

Dalším velice účinným přípravkem pomáhajícím kuřákům od jejich potíží se špatným prokrvením končetin a špatným dechem jsou geGemmoterapiemmoterapeutika- výtažky z pupenů stromů a některých bylin a bylinek. Gemmoterapie-Bříza pročistí organismus, regeneruje a podpoří činnost ledvin a jater, hlavních detoxikačních orgánů, podpoří činnost sleziny a slinivky. Bříza-gemmoterapie působí jako protizánětlivý prostředek při zánětu pohrudnice, rozpouští cholesterol, pomáhá při otocích , podpoří činnost ledviny a detoxikační schopnosti jater. Gemmoterapie Bříza také snižuje hladinu kyseliny močové, která se tvoří v případě kuřáků tím, že jsou nadměrně zatěžovány plíce, které se přímo těší na čerstvý vzduch a místo toho dostanou koktejl z chemických látek, které zaneřádí organismus.

Jestlipak jste si milí kuřáci všimli, že efekt vyprázdnění střeva u vás mnohdy nastává teprve po první vykouřené cigaretce? Čínská medicína pro to má vysvětlení v tom, že plíce-tlusté střevo patří do stejného okruhu, jsou spojeny meridiánem a nemoci plic se projeví na problémech tlustého střeva. Nechci strašit, ale i bývalý prezident Václav Havel, silný to kuřák, se od problému v plicích propracoval k těžkému problému ve střevech. Kdyby během svého aktivního kuřáckého života občas provedl čištění trubek zanesených nikotinovými zplodinami, tak problémy možná mohly pár let počkat a nemusely být až život ohrožující.

Druhým gemmopreparátem zvláště určeným aktivním kuřákům či kuřákům ve výslužbě je gemmoterapie Svída krvavá. Toto gemmoterapeutikum blahodárně působí na oběhový systém, podporuje činnost věnčitých tepen a zánětlivých věnčitých tepen, napomáhá při poruchách srdce u starších lidí , gemmoterapie Svída se také používá v prevenci proti infarktu a na drenáž, čili čištění tepen .

Kuřáci by si měli kúru z gemmoterapie svídy dělat pravidelně, aby se jim prokrvily hlavně dolní končetiny. Toto doporučení přichází od Dr. P.Andrianne, který se gemmoterapií ve Francii dlouhé roky podrobně zabývá. Dr. Andrianne doporučuje gemmoterapii svídu právě na arteritidu u kuřáků, na aterosklerózu a odumírání tkání. Vyzkoušeno osobně kuřáky v rodině!

Bylinky a byliny-VilcaroraGemmoterapie Hloh je třetím z řady preparátů, které pomohou kuřákům ke zlepšení zdravotního stavu. Gemmoterapie Hloh pomáhá při oběhových potížích, reguluje vysoký i nízký krevní tlak, zlepšuje anginu pectoris, podporuje činnost srdečního svalu, působí jako srdeční tonikum, mírní bušení srdce, úzkost v srdeční krajině, je to účinná drenáž srdce. Gemmoterapie Hloh posiluje kontrakční sílu srdce, mírní existenční deprese a úzkosti, je to účinné sedativum centrálního nervového systému. Této schopnosti by se dalo využít právě při odvykání kouření a s tím spojenými nervozitami různého typu. Mimo to ještě gemmoterapie hloh působí příznivě při dýchavičnosti nealergického původu.

              Peruánské bylinky pro detoxikaci kuřáků, kteří nechtějí přestat kouřit

A bez ohledu na to, jestli s kouřením přestanete nebo ne, tak doporučujeme alespoň vyčištění organismu od nežádoucích zplodin, které se mnohdy i desítky let v těle kuřáka usazují a působí tam neplechu. Velmi důležitým „čističem“ je Vilcacora, bylina z peruánských pralesů. Světové výzkumy potvrzují , že Vilcacora- zvaná též „kočičí dráp“má výrazné účinky protizánětlivé, protinádorové, detoxikační a další.Vilcacora čistí tělo kuřáků od usazených látek z nikotinu. Samozřejmě se jedná o dlouhodobý proces, trvající mnoho měsíců. Doporučujeme provádět čistící kúru v trvání alespoň 3 měsíce.

Během užívání bylinných přípravků se dočkáte zlepšení a prohloubení dýchání, zvýší se fyzická výdrž , prokrví se končetiny, srdce při fyzické námaze nebude mít tendenci vylétnout z těla.

Takže rada na závěr: i když se vám ještě tentokrát s kouřením nepovede přestat, nezoufejte, pročistěte se a déle na tomto světě vydržíte. Třeba se to povede později…

Hanka Parmová

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: