Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Holubi přenášejí nemoci

HOLUBI PŘENÁŠEJÍ NEBEZPEČNÁ ONEMOCNĚNÍ

Holubí trus na parapetu okna, na balkoně, či před vchodem do domu a prach s trusem zvířený při letu holubů, to je směs Holubpotencionálních nemocí.

Jaké nemoci přenášejí holubi?

ornitóza (přenášená bakterií chlamydie) – vypadá v podstatě jako netypický, ale úporný „zápal“ plic. Pro lidi je vysoce nakažlivá. Léčí se silnými antibiotiky s negativními účinky na organismus.

klíšťová encefalitida – zánět mozkových blan-holubí klíšťata sice vypadají jinak než lidská, ale sají krev ráda i lidem, nebezpečné onemocnění

ptačí tuberkulóza – ta není tak zákeřná vůči plicím, ale zničí játra a slezinu. Více nebezpečná je pro samotné ptáky – papoušky, drůbež atd., kteří pak umírají.

salmonelóza – průjmové a horečnaté onemocnění, vysoce nakažlivé pro lidi - roztoči – působí na člověka jako alergeny, spouští různé druhy alergií, nejčastěji astmatické

trichomoniáza - nakažena je prakticky celá populace holubů, záleží na stupni promoření nákazou. Jde o parazita.

toxoplazmóza – parazitická choroba, která se nemusí nijak rozpoznat, ale parazit umí měnit i chování člověka, mění opatrnost v riskování, u těhotných žen způsobuje potrat

- plísňová onemocnění -velmi úporná a dlouhodobá léčba

Jak se dá proti holubům účinně bránit?

Holuby neodradí od usednutí CD, které se blýská, bodce na parapetu, holub je velice inteligentní a okamžitě si najde místo, kde zahnízdí. Prý má inteligenci tříletého dítěte. Jde tam, kde se mu daří dobře. Před roztoči a klíšťaty, padajícími z holubů, nepomůže ani síť na balkoně. Jediná možnost, jak se zbavit holubů, je pravidelné snižování jejich populace o třetinu a toto provádět každé 2-3 roky. Tuto část selekce může provádět jen odborná firma pověřená Městským úřadem. Holubům se v našem nejbližším okolí daří v posledním období abnormálně dobře. Naučili se sem slétat z širokého okolí. Proč? Protože některé „dobré duše“ holuby od podzimu do jara přikrmují a tak posilují jejich schopnost se množit. A tak přímo ohrožují zdraví všech obyvatel domu od dětí a psů, pohybujících se blízko nad chodníkem pokrytém holubím trusem, přes těhotné ženy, které by mohly potratit, až po všechny ostatní, kteří umývají pokálené parapety a tak přímo přicházejí do styku s velmi nebezpečnou látkou. A navíc suchý holubí trus poletuje vzduchem i se všemi parazity, kteří v něm jsou schovaní a dostávají se tak přímo do bytu, kde se uklízí, ale zároveň k sousedům, kam dolétne… A tak jsme ohroženi všichni. Prosím, mějte ohledy k ostatním, nekrmte holuby, chceme být zdraví!

Přírodní způsoby očisty organismu od parazitů a toxinů

DetoxikaceJestliže onemocníte nějakou chorobou, jejímž původcem jsou paraziti, kteří k nám připochodovali ze zvířat-přenašečů, tak se nutně musíte těchto parazitů a jejich toxinů, které vypustili do lidského organismu, zbavit. V těžších případech bohužel nastupuje chemie, doléčení a detoxikaci však můžeme provést přírodními prostředky. Jestliže lékař rozhodne o léčbě antibiotiky, nebraňte se tomu, následky z neléčené choroby by mohly mít neblahé účinky pro váš organismus.

Na doléčení a detoxikaci po nemoci, používáme např. Detoxikační kúru. Provádíme detoxikaci, tj.čištění organismu mechanicky vyčištěním střev a trávicího traktu Francouzským zeleným jílem, který nazývám „kartáček na střeva“. Ostatní přípravky v kúře čistí krev. Detoxikaci a odkyselení můžete provádět i přípravky v další kúře na detoxikaci.

 

Detoxikace a odkyseleníKaždopádně je také potřeba odkyselit organismus, protože toxiny a další cizorodé látky v těle jsou kyselého charakteru. Kyselin je tedy nadbytek, k jejich neutralizaci nám scházejí zásadité minerály a zásadotvorné látky či potraviny. Zásaditá směs MINERALY je sypká směs na přípravu zásadotvorného nápoje používaného k odkyselení překyseleného organismu. Když budou v rovnováze kyseliny a zásady, tak nemoc nemá šanci se prosadit.

Bohužel, špatná zpráva je, že neexistuje trvalý stav, každým okamžikem se tvoří kyseliny a tak je třeba průběžně odkyselovat.

Co způsobuje překyselení organismu? Nesprávná či nesprávně zvolená strava, kouření, alkohol, stres, sportování, dýchání smogu…A tak nastává neustálý životní koloběh.

Foto Holuba jsem našla na internetu, už nevím, kde...

Bylinářka Hanka

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: