Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Detail produktu: Bylinář Karel doporučuje na celulitidu a hubnutí
Nacházíte se v kategorii: Bylinář Karel
Bylinář Karel doporučuje na celulitidu a hubnutí  1
Ceny jsou uvedeny včetně DPH
Název: Kúra na celulitidu a hubnutí
Cena: 999 Kč
Objednat:
Skladem
Hodnocení zboží
K tomuto zboží není žádné hodnocení. Buďte první kdo ohodnotí toto zboží !
Ohodnotit zboží:

Popis produktu
Bylinář Karel doporučuje na celulitidu a hubnutí Zásaditou směs Mineraly a Mineraly Linie, Francouzský zelený jíl a Bylinářské koště

Celulitida sídlí v překyseleném těle

Celulitida, lidově nazvaná „pomerančová kůže“, není pouze estetická záležitost, ale je to ve své podstatě problém narušené látkové výměny v podkožní tukové tkáni. Tukové buňky se zvětšují a narušují tak buněčné stěny a provazce vazivové tkáně. Víte, že se „dobře živené“tukové buňky můžou zvětšit až 200 x? Tukové buňky se nacházejí pod kůži po celém těle. Mají nás chránit před chladem a horkem, pomáhají vnitřním orgánům, uschovávají vitamíny a energetické zásoby.

Když je ovšem nadměrný příjem potravy, tak tukové buňky nabobtnají a začnou utiskovat své okolí. Tím dochází k nedostatečnému využívání živin a odbourávání škodlivin. Když se buňky nemůžou čistit od zplodin látkové přeměny, tak samozřejmě se opět zvětšují.

 Jaká je pomoc při celulitidě?

Dostatečný pitný režim, což může být např. bylinný čaj Bylinářské koště s odkyselujícím a čistícím účinkem, masáže, pohyb, cviky. Podkožní tuk je zásobárna, naše špajzka, na uschovávání živin na horší časy. Když horší časy nenastanou (třeba chybí pohyb), ale čerstvé zásoby stále přidáváme, staré neodebíráme, tak je to jako doma v ledničce, zásoby se začnou kazit…A co uděláme se zkaženými potravinami? Vyhodíme je. Co tedy musíme udělat se „zkaženými“ zásobami podkožního tuku? Zlikvidovat.

Jak na to: Při látkové přeměně vznikají kyseliny. Svatá Hildegarda, léčitelka a bylinářka, zdůrazňovala, že se kyseliny nejdříve ukládají do krve, lymfy a placenty. Když je jich moc, tak se ukládají v podkožních vrstvách, u žen jsou to stehna, boky a hýždě. Je proto důležité, aby se speciálně těmto partiím dostalo patřičného pohybu a pomohlo se k volnému toku lymfy i masážemi.

Kromě genetických dispozic, hormonů a nedostatku pohybu, můžou za vznik celulitidy i nesprávné stravovací návyky, tj.špatně zvolená strava, její množství, kombinace a nedostatek tekutin. Překyselení organismu se tedy může projevit také nadváhou a vznikem celulitidy. Kyseliny tvoří důlky na kůži stejně tak, jako kyseliny vyžírají důlky v kovu. Zásady naopak tyto důlky vyhlazují a napínají pokožku. Na základě toho se nabízí tvrzení, že celulitida se netvoří v organismu, kde panuje vyrovnané prostředí mezi zásaditými a kyselými látkami. Zásadité látky dodáme organismu zásaditou stravou.

Intenzivní odkyselování posílí Zásaditá směs MINERALY a Zásaditá směs MINERALY LINIE doplněná o vlákninu z akácie a vitamíny skupiny B. Zásaditá směs je sypká ochucená směs na přípravu minerálního nápoje, kterým cíleně dodáme potřebné minerální látky a vodu, ve které všechny procesy probíhají.

Bylinář Karel doporučuje :

3-4x denně 1 vrchovatou čajovou lžičku (zarovnaná polévková lžíce) rozmíchat v 0,25 l vody. Balení stačí na cca 100 dávek. Samozřejmě, že za měsíc nezmizí celulitida budovaná i desítky let. Bylinář Karel považuje za důležité nejprve “nastartovat metabolismus“, aby všechny procesy mohly začít fungovat tak, jak je jim přirozené.

K důsledné detoxikaci organismu kromě Bylinářského koštěte a Zásadité směsi MINERALY ještě přispěje Francouzský zelený jíl zvaný „kartáček na střeva“, který čistí střeva a trávicí trakt mechanicky a také určitým způsobem odkyseluje. Souvicející zboží
Francouzský zelený jíl
Francouzský zelený jíl - tobolky
Tibetský čaj na hubnutí
STOPAPET - Redukční 50g

Pošli kamarádovi tuto stránku:

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: