Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Detail produktu: Odkyselování organismu
Nacházíte se v kategorii: Bylinář Karel
Odkyselování organismu  1
Ceny jsou uvedeny včetně DPH
Název: Prevence rakoviny odkyselením organismu
Cena: 562 Kč
Objednat:
Skladem
Hodnocení zboží
Průměrné hodnocení: 5 (Hodnotilo návštěvníků: 2)
Ohodnotit zboží:

Popis produktu
Odkyselení organismu je cesta k jeho správné funkci. V sestavě je Zásaditá směs MINERALY, Francouzský zelený jíl a Bylinářsk koště.

Zásaditá směs, Zelený jíl a Bylinářské koště 

Odkyselování není lék z pohledu západní medicíny, ale je to zdravý životní styl.

Osvěta: Co není správná funkce organismu?

Pozor, Česká republika patří na 3. místo v úmrtnosti na rakovinu tlustého střeva a konečníku. To je velmi alarmující informace. Velkou měrou se na tak vysoké úmrtnosti podílí ten fakt, že Češi nedbají dostatečně na prevenci. Každý občan mezi 50-54 lety má nárok na bezplatné vyšetření pravděpodobnosti rakoviny tlustého střeva a konečníku ze stolice. Nad 55 let mají Češi nárok 1 x za dva roky. Vyšetření je bezplatné. A přestože je zadarmo, tak si vyšetření vyžádá jen malé procento lidí. Bohužel lékaři také nenabízejí všem, kteří mají nárok, toto vyšetření.

Co tedy způsobuje rakovinu tlustého střeva a konečníku?

Lékaři přisuzují vznik rakoviny, mezi jinými faktory, hlavně pití piva, kouření, genům a životnímu stylu. Pití piva a kouření není potřeba blíže vysvětlovat. Pivo v malém množství nevadí. Riziko vzniklé kouřením si každý musí zvážit sám. Geneticky mají národy střední Evropy, Slovensko, Česko a Maďarsko, gen, který se podílí na vysokém výskytu rakoviny. S tím nic neuděláme.  Rozebereme si tedy životní styl. Sem můžeme zařadit nedostatek pohybu, nevhodnou stravu, nedostatek vlákniny z ovoce, zeleniny a celozrnné mouky, stres, chování.  Podle čínské medicíny je potřeba být asertivní, vypustit emoce stejně, jako stolici. Češi od středověku ztratili schopnost asertivity…

Prevence rakoviny tlustého střeva a konečníku je důležitá

Rakovina vzniká tam, kde je pro ni, stejně jako pro každou jinou nemoc, připraven terén. Terén je připraven také v překyseleném organismu. Překyselený organismus není v rovnováze, převažují kyseliny nad zásaditými látkami. Pacienti s rakovinou mívají pH moči pod 5,4 pH. Při prevenci všech nemocí je tedy důležité odkyselovat organismus průběžně tak, aby se pH moči blížilo hodnotám kolem 6,5 pH až 7 pH. Střevo potřebuje pohyb, pravidelné vyprazdňování a detoxikaci. K čištění střev a trávicího traktu používáme s úspěchem Francouzský zelený jíl, tzv.“kartáček na střeva“. Zelený jíl vyčistí střevo mechanickým způsobem, 21 denní kúru je vhodné během roku opakovat. Nejvhodnější je 2-4 x ročně, při změně ročního období.

Jak odkyselujeme organismus Zásaditou směsí MINERALY?

K odkysování překyseleného organismu používáme Zásaditou směs MINERALY, což je sypká směs minerálních látek: vápník, hořčík, sodík a draslík na přípravu zásaditého nápoje. Organismus překyseluje kouření, stresem se uvolňují kyselé hormony, po alkoholu je míra překyselení abnormální, to se pak projeví „opicí“, bolestí hlavy, únavou a nevolností. Překyselení vzniká i při zánětech, vzteku, po cvičení, negativním chováním. Smog překyseluje, obsahuje kyseliny ze zplodin v ovzduší. Správně zvolená strava s dostatkem syrové zeleniny a ovoce má zásadotvorné účinky na organismus. Zelený čaj a bylinkové čaje, např. Bylinářské koště-odkyselující čistící bylinný čaj, příznivě působí v překyseleném organismu.

Bylinář Karel doporučuje pro prevenci nemocí včetně rakoviny důkladnou detoxikaci organismu s jeho průběžným odkyselováním zásaditou směsí. Trvalý stav odkyselení bohužel neexistuje, příčiny překyselení organismu z našeho života nezmizí. Odkyselování těla je nikdy nekončící cesta ke zdraví.

Podrobnější informace o odkyselení najdete na našich stránkách v sekci Rady Bylináře Karla.Souvicející zboží
EPAM 31-tkáňový
Koupelová sůl z Mrtvého moře NATUR 400 g

Pošli kamarádovi tuto stránku:

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: