Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Detail produktu: Zásaditá směs MINERALY LINIE
Nacházíte se v kategorii: Bylinář Karel
Zásaditá směs MINERALY LINIE  1
Ceny jsou uvedeny včetně DPH
Název: Zásaditá směs MINERALY LINIE
Cena: 413 Kč
Objednat:
Skladem
Hodnocení zboží
Průměrné hodnocení: 4.4 (Hodnotilo návštěvníků: 18)
Ohodnotit zboží:

Popis produktu
MINERALY LINIE je zásaditá směs zásaditých minerálních látek určená na posílení metabolismu a doplněná o vlákninu z akácie a vitamíny skupiny B, 400 g

Zásaditá směs Mineraly LINIE

Zásaditá směs MINERALY LINIE je upravená a zesílená modifikace základní zásadité směsi MINERALY, je to sypký prášek určený na přípravu chutného a hlavně zdravého minerálního nápoje pro všechny věkové skupiny. Ochucená je sladidlem sukralózou, je tedy vhodná i pro diabetiky a obézní jedince.

Zásaditá směs MINERALY LINIE voní a chutná podle použitého aroma, citronu, chuť je příjemná osvěžující sladkokyselá.Po protřepání v šejkru vznikne lákavý koktejl plný minerálů a vitamínů.

Vlastnosti Zásadité směsi LINIE

Barva je smetanová až světle okrová podle použitých surovin, barvu zásadité směsi , dodává kurkumin. Kurkumin je koncentrovaný extrakt z kurkumy, coč je velice zdravé indické koření bez výrazné chuti. má krásně žlutookrovou barvu a spoustu příznivých účinků na organismus. V Indii je kurkuma používána při diabetu, má desinfekční účinky, v Indii je nejméně osob na světě, které trpí na Alzheimerovu chorobu.

Zásaditá směs MINERALY LINIE je částečně rozpustný nebo dispergující prášek na zakalenou tekutinu, kde podíl nerozpustných látek a sedimentu není na závadu.

Zdravotní nezávadnost: vyhovuje nařízení (ES) 629/2008 a zákonu o potravinách a prováděcím předpisům

MINERALY LINIE je doplněk stravy.

Složení Zásadité směsi MINERALY LINIE:

Nosič: vláknina z akácie (arabská guma), inulin. Mléčnan vápenatý, citronan trojdraselný, citronan trojsodný, mléčnan hořečnatý. Regulátory kyselosti: kyselina citronová, kyselina jablečná. Vitageny: dvojvínan cholinu, inositol. Vitamíny: nikotinamid, pantothenan vápenatý, riboflavin, thiamin-mononitrát. Aroma. Barveno kurkuminem. Sladidlo sukralóza. Protispékavá látka fosforečnan vápenatý.

Výživová hodnota 100 g výrobku Zásaditá směs MINERALY LINIE: Energetická hodnota 781 kJ (187 kcal) Bílkoviny 0 g Sacharidy 0,5 g Tuky 0 g Vláknina 42,5 g Organické kyseliny 32,4 g

Vitamíny v Zásadité směsi LINIE

  • Niacin 32 mg
  • Pantothenan vápenatý 12 mg
  • Riboflavin 2,8 mg
  • Thiamin 2,2 mg

Minerální látky v Zásadité směsi LINIE:

  • Draslík 4000 mg,
  • sodík 2000 mg,
  • vápník 1600 mg,
  • hořčík 750 mg.

100 g prášku obsahuje 200 % denní doporučené dávky draslíku, vápníku a hořčíku, a uvedených vitamínů.

Návod k použití Zásadité směsi MINERALY LINIE

Zarovnaná polévková lžíce prášku (8 g) se rozmíchá do 0,2 l vody. Nejvyšší doporučená denní dávka 50 g prášku se v případě potřeby rozdělí na menší dávky během dne, přijímá se asi půl hodiny před jídlem, může se střídat s jinými vhodnými tekutinami. Zákal je typickou vlastností nápoje, mírný sediment není na závadu. Hotový nápoj je určen k okamžité spotřebě. Návod k přípravě nutno dodržet. Nutná opatrnost při hypertenzi (obsahuje sodík), nevhodné při alergii na některou z použitých surovin. Nadměrná jednorázová dávka nebo zvýšená koncentrace nápoje může působit nevolnost nebo projímavě. Skladovat mimo dosah dětí a slunečních paprsků, v suchu a teplotě do 25oC. Tvorba hrudek v prášku není na závadu. Po odebrání potřebného množství obal dobře uzavřít. Nenahrazuje pestrou stravu.

Doporučení bylináře Karla k Minerální směsi LINIE

Vzhledem k obsahu vlákniny a vitamínů se Zásaditá směs MINERALY LINIE rozpouští o pár vteřin déle než se rozpouští zásaditá směs MINERALY. Koho nebaví chvilku míchat lžičkou, tomu doporučujeme nasypat potřebné množství směsi do šejkru nebo skleničky se šroubovacím uzávěrem např. od přesnídávky s trochou vody a důkladně protřepat. Vznikne tak krásně napěněný minerální nápoj. K přípravě chutného nápoje stačí i jen 1 čajová lžička rozmíchaná v 0,2 l vody několikrát (3-5x) denně.

Kombinace Zásadité směsi LINIE

Zásaditou směs MINERALY LINIE a Zásaditou směs MINERALY můžete během dne střídat také se Zásaditou směsí MINERALY VITAL. Každá má trochu jinou chuť a účinky. Samozřejmě základní účinek, který od zásadité směsi očekáváme, tedy odkyselovat organismus dodáním zásaditých minerálů, je stejný.

Pro zesílení účinku můžete Zásaditou směs MINERALY LINIE zkombinovat s tabletami SYNEFRIN+NIACIN.Pitný režim může vhodně doplnit také bylinný čaj BYLINÁŘSKÉ KOŠTĚ odkyselující čistící. 

Velikost balení : 400 g

Jestliže si budete připravovat nápoj z 1 čajové lžičky na 200 ml vody, tak vám toto množství vystačí na cca 100 nápojů. Jestliže připravíte nápoj z 1 zarovnané polévkové lžíce, vystačí vám toto množství cca na přípravu 50 nápojů.

 


Pošli kamarádovi tuto stránku:

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: