Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Byliny-bylinky-Vilcacora

Vilcacora

Vilcacora (Cat´s Claw, Kočičí dráp, Uncaria tomentosa), česky Řemdihák plstnatý

VilcacoraLéčivou drogou Vilcacory je kůra této popínavé liány pocházející z peruánských And. indiáni z povodí Amazonky léčivých účinků hlavně na .hojení ran, bolestí kloubů a léčbě trávicích potíží využívají až po staletí.Vilcacora patří mezi nejlépe prozkoumané bylinky na světě.

V Evropě patří Vicacora mezi „novinky“ v oblasti léčivých bylin. Vilcacora se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám a pacientům s autoimunitními onemocněními, tam její účinky nejsou důkladně prozkoumány.

 Léčivé účinky Vilcacory

Účinky peruánské bylinky Vilcacora: antibakteriální, antivirové, cytostatické(zabraňuje štěpení buněk nádorů), stimulující imunitní systém proti patologickým změnám buněk, jemně projímavé, protizánětlivé,jako antioxidant proti vzniku nádorů, detoxikační, proti vysokému krevnímu tlaku, Vilcacora působí proti napadení červy, proti otokům, antihistaminikum, redukující, zvl. při cukrovce, kdy snižuje možná rizika pozdějších poškození a komplikací.

Vilcacoru můžete použít proti zánětu žil, má stabilizační účinky na stěny krevních cév, zabraňující poškození plic u aktivních iVilcacora pasivních kuřáků a zamezující vzniku rakoviny , hlavně plic, detoxikační na trávicí ústrojí, pomocné při normalizaci střevní flóry, zaměřené na zlepšení kondice tím, že aktivuje produkci červených krvinek, antirevmatické, zabraňující vzniku artritidy, urychlující hojení ran, fungicidní, zmírňující bolesti při artritických, revmatických, zánětlivých potížích,při potížích vzniklých v důsledku poranění a problémů zapříčiněných rakovinou. Vilcacora má účinky protialergické a možná i další...

 

Informace  :Léčíme se čajem vilcacora, W. Lúbeck, H. Hansen

 

Nejúčinnější je podle bylináře Zentricha lihovodný roztok. ( Speciální metody fytoterapie).

Návod k použití vilkakory

Kůru vilcacory dáme do studené vody a 10 minut vaříme, necháme 15 minut louhovat. Odvar slijeme a do zchladlého čaje nakapeme tinkturu z Vilcacory.

Bylinářka Hana Parmová, 604 475 351

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: