Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Kosmetika BIORA

BIORA kosmetika s hyaluronanem

BIOHAR - vlasový aktivátor - regeneruje růst nových vlasů při jejich řídnutí, nadměrném vypadávání i vzniku místní nebo úplné pleše. Jaká je základní prevence nadměrného padání vlasů? Zdravé vlasy to je v první řadě zdravá pokožka. Právě cévy pokožky jsou odpovědné za dostatečné zásobování kořenů vlasů živinami. Přitom účinné látky udržující zdravý růst vlasů mohou být úspěšně doplňovány zvnějšku - přes pokožku. Jak působí na růst vlasů - Vysokomolekulární Hyaluronan Biora umožňuje regulaci krystalicky vázané vody a současně cíleně transportuje do vlasové pokožky růstové polypeptidy a vitamíny. Tím dochází k aktivaci vlasové cibulky. Pokud není vlasová cibulka traumaticky poškozena, podpoří se aplikacemi reprodukční cyklus v živé tkáni a dochází k výraznému efektu aktivace vlasových cibulek. Při hormonálních, geneticky podmíněných, nebo v případech alopecií s endokrinním onemocněním může být účinek aktivace vlasových cibulek nižší a efekt aktivátoru Biohar méně trvalý, avšak celkově je při vhodném použití jeho úspěšnost až 95%, a v mnohých případech také trvalý.

Bioraderm pleťová maska s hyaluronanemBIORADERM - "žehlička pleti"- je pleťová vstřebatelná maska s obsahem přírodní kyseliny hyaluronové. Tento kosmetický prostředek se po aplikaci okamžitě vstřebává, efekt je ihned viditelný. Komplex hyaluronanu navrací pleti její přirozenou jemnost a pružnost, vyhlazuje kožní reliéf a pleť hydratuje. Bioraderm neobsahuje konzervační látky, proto je vhodný i pro citlivé typy pletí. Bioraderm se vstřebává zcela, doba účinnosti není tedy limitována. Protože účinná látka je látkou tělu vlastní, je mimořádně dobře při vnější aplikaci snášena všemi typy pletí včetně citlivých. Aplikace - Bioraderm se nanáší na omytou pleť a jemně vtírá do pokožky konečky prstů. Po krátké době se vstřebává a neodstraňuje, nezanechává viditelné skvrny ani pocit mastné pokožky. Pro silný hydratační účinek chraňte pleť po použití před mrazem. Balení obsahuje 4 jednorázové ampule každá o objemu 4ml. Po otevření ampulky je možné nespotřebované množství uchovat v chladu po dobu dvou až tří dnů a poté spotřebovat. Celkovou kůru je tímto možné prodloužit ze čtyř až na osm dnů (2ml/den).

Lubrikant vaziva BIORABIORA BIOMASSAGE - Lubrikant vaziva BIORA- je první masážní forma vysokomolekulárního hyaluronanu k regeneraci pohybového aparátu po nadměrné zátěži, před, v průběhu i po sportovních výkonech a podobně. Udržuje pohybový aparát v dobrém stavu a působí jako prevence pohybových potíží. Je vhodný k dennímu použití při všech typech pohybových potíží. Vstřebává se zcela, nezanechává skvrny, nemá žádné známé vedlejší negativní účinky. Aktivní součástí Biora Biomassage lubrikantu vaziva je vysokomolekulární kyselina hyaluronová, jako přírodní polymer, který je důležitou součástí mimobuněčné hmoty a je zvlášť přítomná ve vysoké koncentraci v kloubech a synoviální tekutině. Kromě hydratačních a lubriakčních vlastností má výrazný účinek v podpoře hojení, zvyšuje aktivitu makrofágů (buněk usazených v tkáni, specializovaných na pohlcování cizorodých částic, např. odumřelých buněk) podporuje migraci a profilaci fibroblastů – fixních buněk ve vazivu, které jsou zdrojem vazivových vláken, tedy mechanicky i funkčně podporuje proces hojení a posiluje imunitní schopnost vaziva. Dalším obsaženým a významným prvkem je chondroitinsulfát, který je nezbytný pro regeneraci chrupavek. Při degenerativních stavech dochází k snižování délky chondroitinsulfátových řetězců a snižování jejich celkového obsahu v chrupavce. Dochází k ubývání na její tloušťce a chrupavka ztrácí svou elasticitu. Pravidelnými aplikacemi Biora Biomassage masážního lubrikantu se předpokládá zabránění absence obou těchto významných látek pro zachování zdravého pohybového aparátu a také jako prevence pohybových potíží.

Gel po opalování BIORAAFTER SUN - gel po opalování-pro okamžité zklidnění a rychlou regeneraci Vaší pokožky po nadměrném opalování. Chladivý gel se rychle vstřebává, silně hydratuje a výrazně potlačuje zarudnutí a bolestivost podrážděné pokožky. Poznejte okamžitou úlevu pro Vaši „spálenou“ kůži a objevte účinky přírodních látek, které jsou pleti vlastní a které dokážou výrazně urychlit hojení Vaší poškozené pokožky. Nanášejte opakovaně na postižená místa a jemně vmasírujte. Objevte jedinečnou péči o pokožku po opalování. Zcela přírodní kombinace pokožce vlastních látek účinně a rychle regeneruje a silně hydratuje pokožku vysušenou vlivem nadměrného opalování. Uplatní se jak po běžném opalování, tak i po použití solária. Oceníte zejména rychlý ústup nepříjemného zarudnutí, svědění i bolestivosti. Pokožka rychleji hnědne a obnovuje se její jemnost a hebkost. Urychlením regeneračních procesů dochází také rychlejšímu hnědnutí problémových typů pletí. Čas nevrátíte, pocit zdravé pokožky ano.

Mléko na opalováníBIORA SUN MILK – mléko na opalování-je zcela nové složení ochranného mléka pro Vaše bezpečnější opalování. UV filtr nové generace je uzavřen do skleněných mikrokapslí, které působí jako „sluneční brýle“. Vaši pokožku tak zbytečně nezatěžuje a snižuje také možnost podráždění. Komplex látek pleti vlastních obohacený o řadu důležitých vitaminů hydratuje pokožku již v průběhu opalování, urychluje její hnědnutí a tím podporuje vznik přirozeného pigmentu pro zvýšení přirozené ochrany pokožky. Nanášejte na suchou pokožku před opalováním. Vodě odolné mléko není nutné nanášet opakovaně po každém koupání. BIORA

 

AFTER SHAVE –voda po holení-je pleťová omlazovací voda po holení s kombinací přírodních látek pro rychlé zklidnění podrážděné nebo zarudnuté pokožky po holení. Účinné látky snadno pronikají do spodních vrstev pokožky, dostatečně ji hydratují a zanechávají ji hebkou a svěží. After shave je díky svému ojedinělému složení vhodný i pro citlivé typy pletí, potlačuje mnohé kožní defekty, vyhlazuje vrásky a vypíná kožní reliéf, pro Vaši svěží a jemnou pleť bez vrásek. BIORA After Shave není jen voda po holení. Jemně parfemovaná, gelovitá, snadno vstřebatelná konzistence pro zklidnění pokožky nejen po holení. Obnovuje přirozenou hydrataci a elasticitu pokožky, aktivními složkami působí proti stárnutí pokožky a tvorbě kožních defektů včetně projevů akné. Je vhodným prostředkem pro denní péči o pleť.

BIORA AFTER BITE – gel po pobodání hmyzem-gel pro rychlé zklidnění pokožky po pobodání hmyzem, nebo spálení žahavými rostlinami. Chladivý gel se snadno vstřebává, pokožku regeneruje a přirozenou cestou potlačuje bolestivost. Nanáší se opakovaně na postižená místa a jemně se vmasíruje. Je vhodný i pro citlivé typy pletí. Aplikace : Biora After Bite se používá pro ošetření pokožky po pobodání hmyzem, nebo spálení žahavými rostlinami Opakovaně se nanáší na pokožku a jemně vmasíruje do postižených míst a jejich okolí. Velmi rychle tlumí bolestivost a pocit svědění. Vstřebává se zcela a je velmi dobře tolerován i dětskou pokožkou.

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: