Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Kustovnice čínská

Kustovnice čínská, plod Goji

Lycium finese

Klenot čínské medicíny-Kustovnice , to je tajemství dlouhověkosti.

Kustovnice čínská plod Goji

 

Tyto červené nasládlé plody, které vypadají jako tmavě růžové rozinky, mají nejen výbornou chuť, ale hlavně celou řadu pozitivních účinků na lidské zdraví. V tibetské a tradiční čínské medicíně jsou považovány za plody dlouhověkosti. Kustovnice čínská zpomaluje proces předčasného stárnutí, dodává tělu potřebnou vitalitu, energii a vytrvalost. Pyšní se vysokým obsahem vitamínu C, jenž zajišťuje silné antioxidační vlastnosti. Dále je bohatá na minerály, nezbytně nutný zinek, selen, železo či vápník, vitamíny B1, B2, B3, B6, E, a A.

Kustovnice na imunitu

Plod Goji efektivně posiluje imunitní systém a obranyschopnost organismu. Pozitivně ovlivňuje činnost ledvin a jater, uvolňuje energetické blokády v ledvinových a jaterních meridiánech. Podle čínské medicíny pravidelné užívání kustovnice posiluje činnost srdce, zlepšuje krvetvorbu a snižuje krevní tlak. Snižuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Zvlhčuje plíce, čímž pomáhá při některých projevech alergií a astmatu.

Kustovnice na zrak

Posiluje zrak a ostrost vidění i při tlumeném světle, celkově udržuje oči v dobrém stavu. Pomáhá při rozmazaném vidění. Při jedné studii brali účastníci 50 g kustovnice denně a zrak se jim významně zlepšil. Je účinná při bolestech hlavy, závratích a migrénách.

Kustovnice na plodnost

Kustovnice čínská podporuje plodnost, zlepšuje kvalitu a aktivitu spermií. Při jednom pokusu užívali muži starší 59 let kustovnici vKustovnice čínská zdravá pochoutka dávce 50 g denně po dobu 10-ti dnů. Byla u nich zaznamenané významně zvýšená hladina testosteronu. Právě úbytek testosteronu se podílí na stárnutí mužů. Kustovnice má afrodiziakální vlastnosti a odstraňuje prý impotenci. Zvyšuje hladinu testosteronu a stimuluje estrogeny. Kustovnice je tedy vhodná pro muže i ženy.

Kustovnice na dlouhověkost

Užívání je vhodné k podpoře redukce hmotnosti. Napomáhá k odstranění nespavosti a celkově zlepšuje kvalitu spánku. Užíváním kustovnice se zvyšuje počet bílých krvinek, je proto vhodná i pro onkologické pacienty, kteří prodělali chemoterapii. Pravidelné užívání snižuje riziko rakoviny. Plod Goji, jak se kustovnici říká, účinně posiluje také kosti, šlachy a zuby.

Kustovnice čínská z firmy Naděje

 Kustovnice na hubnutí

Pokud si dáte na noc hrstičku kustovnice na noc, tak prý napomůžete hubnutí.

 

Pro ty, co nechtějí zobat plody kustovnice a chtějí užívat výtažek z kustovnice, je připravena tinktura.

Z Kustovnice čínské vyrábí tinkturu firma Naděje. Bylinnou tinkturu můžete zakoupit v našem e-shopu Zentrichova apatyka.

Michaela Parmová

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: