Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Moruše bílá

Moruše bílá

arabsky nazývaná Tut, latinsky Morum, španělsky Moras de moral

Morušový strom naši předci nazývali nejmoudřejší mezi všemi štěpy, protože nepučí dříve, dokud existuje možnost, že bude mrznout. Listem morušového stromu se živí housenky bource hedvábníka, pak vznikne hedvábí.

Obsahové látky moruše

Plody moruše bílé, říká se jim jahody, obsahují vitaminy C, E a skupiny B, pektiny, karoten, organické kyseliny a minerální látky Morušedraslík, fosfor, křemík, železo, hořčík i vápník.

Plody moruše se mohou jíst syrové. Dříve se využívaly při bolestech v krku, podporovaly vykašlávání a střevní činnost, mají projímavý účinek. Sušený plod moruše lze využít též jako přírodní sladidlo místo cukru. Rozemleté nebo rozdrcené je můžete použít jako přírodní sladidlo do kaše či nákypu.

Gemmoterapie Moruše

Gemmoterapie Moruše, tzn. výtažek z pupenů moruše, výrazně zvyšuje látkovou výměnu a používá se při problémech se záněty Gemmoterapie morušedýchacích cest. Své místo ve využití má také při léčbě kožních chorob. Moruše gemmoterapeutikum přispívá k léčbě diabetu II. typu, na inzulinu nezávislého.

Sirup z Moruše-Morušový sirup:

1litr šťávy z rozmačkaných moruší ¼ litru vody ¾ kg cukru Šťáva z 2 citronů Moruše povaříme a rozmačkáme, poté přecedíme přes cedník nebo plátýnko a dáme svařit s cukrem, vodou a šťávou z 2 citronů. Plníme do sklenic, které uchováváme v chladu.

Iveta Lapáčková

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: