Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Skořice voní a léčí

Skořice

Skořice je báječným kořením, které posiluje, prohřívá, zahání nachlazení, zimní promrzelost a příznaky spojené s rýmou a Skořicenachlazením. Dříve se používala i k léčbě průjmů, vysokého tlaku a ženských problémů s bolestmi břicha.

Skořice je koření, které léčí

Horký nápoj připravený s pár kapkami tinktury skořice povzbuzuje krevní oběh a tím vyvolá pocení. Pocením se pomůže organismu při chřipce a nachlazením, horečce a infekcích. Skořice se může také inhalovat a pomáhá tím proti ucpanému nosu. Pokud ke skořici přidáme pár kapek tinktury tymián, pomůžeme tím nemocným průduškám. Pokud k ní přidáme pár kapek tinktury andělika, pomůžeme ženským problémům spojeným s menstruací, včetně bolestivé, silné menstruace a výtoku.

Skořice je jedno z nejsilnějších přírodních antiseptik. Má antibakteriální, antivirové účinky a může léčit akutní infekce jako je zánět močového měchýře, rýma, bronchitida, menstruační bolesti. Při celkovém vyčerpání organismu je ideální si připravit čaj s pár kapkami skořice, funguje pak jako posilující tonikum při zimní letargii, promrznutí a vyčerpání.

Recept na skořicové cukroví

Linecké sušenky se skořicí 300g hladké mouky 200g másla 100g cukru 1 žloutek 2 pudinkové prášky 3 lžičky skořice Vypracujeme těsto ze všech ingrediencí s tím, že skořici smícháme s moukou, aby se všude lépe dostala. Pudinkové prášky použijeme sypké. Těsto dáme odpočinout do lednice, poté vyválíme na 0,5cm vysoký plát, vykrájíme libovolné tvary a upečeme na 160°C cca 8 minut.

EPAM Skořice

 

Skořice je k dostání v obchodech ve formě kůry, která se prodává vcelku, ve formě mletého koření, můžete si zakoupit také tinkturu Skořice ze sortimentu Tibetské medicíny EPAM.Tinkturu Skořici můžete nakapat do horké vody, budete mít "skořicový" nápoj, můžete jitaké nakapat k bylinnému čaji pro zesílení účinků.

 

Iveta Lapáčková

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: