Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Detail produktu: Dárky pro kuřáky
Nacházíte se v kategorii: Dárky
Dárky pro kuřáky 1
Ceny jsou uvedeny včetně DPH
Název: Dárky pro kuřáky
Cena: 417 Kč
Objednat:
Skladem
Hodnocení zboží
K tomuto zboží není žádné hodnocení. Buďte první kdo ohodnotí toto zboží !
Ohodnotit zboží:

Popis produktu
Dárky pro kuřáky

Bylinky na pročištění pro kuřáky

Zentrichova apatyka se dlouhodobě věnuje bylinkám a doplňkům stravy. Vždy jsme předpokládali, že se o zdraví zajímají převážně osoby, které o své zdraví pečují i tak, že nekouří a zdravě se stravují.

Ale ejhle, velká část našich zákazníků jsou právě kuřáci.

Takže jsme si udělali průzkum, o co by naši zákazníci kuřáci měli zájem, a vyšlo z toho, že si chtějí  bylinkami pročistit organismus. Na každé krabičce cigaret je Kouření škodí zdraví. Kuřáci se buď nechtějí nebo nemohou zbavit své závislosti na cigaretách. Ale mohou alespoň snižovat potencionální zdravotní rizika plynoucí z kouření cigaret.

Přírodní detoxikace organismu

Po mnohaletitých zkušenostech s gemmoterapií, což jsou výtažky z pupenů rostlin, jsme připravili bylinnou kúru na detoxikaci organismu pro kuřáky. Ale pozor, pod pojmem KUŘÁK se skrývá kuřák aktivní i pasivní, který jenom žije pod jednou střechou s aktivním kuřákem. I tito pasivní kuřáci potřebují bylinkovou péči.

Gemmoterapie pro kuřáky

V kúře pro kuřáky je tinktura z Břízy na pročištění organismu. Břízou každá kúra začíná. Po jejím využívání nastupují gemmopreparáty ze Svídy krvavé a Lísky.

Pupeny Svídy a Lísky se zaměřují hlavně na čištění a cévní a dýchací systém, které jsou zplodinami z kouření nejvíce ohroženy. Kuřákům hrozí infarkt, mrtvice, problémy s cévami nohou, "krátký dech", ranní kašel a spousta dalších obtíží, však každý kuřák ví, co tím asi myslím.

Koho zajímají informace o gemmoterapii z Velké knihy gemmoterapie od P.Andrienna, podívejte se, připravili jsme vám ke stažení soubor o zkušenostech francouzského doktora, který s gemmoterapií pracuje.

Kúra pro kuřáky

V dárkovém balení je Bříza, Líska a Svída, tinktury jsou opatřeny rozprašovačem pro pohodlnější použití. Užívejte dle návodu. Třikrát denně 3-5 stisků s časovým odstupem od jídla, pití i již zmíněných cigaret. 

Milí kuřáci, kúru doporučujeme několikrát ročně zopakovat, však se taky zplodinami z cigaret  zanášíte pravidelně. Dehtu je ve vás za jeden rok až 1/2 dcl. Kouření překyseluje organismus.

Odkyselení kuřáků zásaditou směsí

Překyselení je příčinou vzniku a rozvoje převážné většiny nemocí. Odkyselte se Zásaditou směsí MINERALY nebo proveďte odkyselení a doplnění potřebných minerálů, vitamínů a stopových prvků Zásaditou směsí MINERALY VITAL.

Informace nejsou zdravotní tvrzení.


Pošli kamarádovi tuto stránku:

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: