Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Detail produktu: Bříza 50ml-Gemmoterapie
Nacházíte se v kategorii: Gemmoterapie Rabštejnská apatyka
Bříza 50ml-Gemmoterapie 1
Ceny jsou uvedeny včetně DPH
Název: Bříza 50ml
Cena: 133 Kč
Objednat:
Skladem
Hodnocení zboží
Průměrné hodnocení: 5 (Hodnotilo návštěvníků: 1)
Ohodnotit zboží:

Popis produktu
Detoxikace organismu před užíváním další gemmoterapie, tj. pupenů ostatních stromů,

Bříza bělokorá

Gemmoterapie z Břízy je důležitá jako nezbytná detoxikace organismu před užíváním dalších pupenů.

Detoxikace organismu

S detoxikací organismu před použitím dalších výtažků z pupenů se to má asi tak, jako když se schyluje k povodni. Osvícení správci přehrad včas upustí vodu, protože vědí, že po dešti se přehrada naplní.

Ti ostatní( nejspíš hlupaňové), čekají do posledního okamžiku, než se protrhnou hráze, pak se všichni diví, že se voda vyleje z koryta řek...Proto doporučujeme uživatelům gemmopreparátů své tělo( přehradu), včas vyčistit, upustit, detoxikovat.

Bříza posiluje normální funkci močových cest a ledvin, přispívá k normálnímu trávení a vylučování, normální hladině cholesterolu v krvi. Bříza posiluje přirozenou obranyschopnost organismu a působí tak na odolnost proti negativním vlivům.

Informace pocházejí z odborné literatury a nejsou zdravotní tvrzení.

Gemmoterapie  - léčba výtažky z pupenů

Gemma=pupen, je to tedy pupenová terapie.

Proč gemmoterapie?
Gemmoterapie je nový podobor fytoterapie. V pupenech stromů a rostlin má rostlina uložený nejcennější genetický materiál, který slouží k jejímu dalšímu rozmnožování. V každém pupenu je ukrytá informace o účincích celé rostliny. Zajímavé
informace o gemmoterapii.

Vysoká účinnost
Gemmoterapeutikum v sobě shrnuje přednosti alopatického a homeopatického postupu, protože léčivé látky se v přípravku nacházejí ještě v měřitelných koncentracích, ale již natolik nízkých, že začíná převládat působení homeopatické informace.

Snadné užívání - Návod k použití gemmoterapie
Léčba pupeny vždy začíná detoxikací organismu podáním drenážního prostředku, tj. břízy, která se užívá alespoň 3-4 dny příp. pupenu buku nebo dubu. Výtažky z pupenů se obvykle dávkují na 1 kg váhy = 1 kapka. V případě akutního onemocnění můžeme zkrátit dobu detoxikace na 1 den a k drenážní bříze přidat 1 případně více gemmopreparátů podle potřeby.

Výhody
Gemmoterapie, pupeny dodávají do organismu minerály, vitamíny, stopové prvky i enzymy a zvyšují tím jeho obranyschopnost. Zároveň výrazným způsobem nespecificky zlepšují funkci centrální nervové soustavy.

Proč?
Pupeny a další zárodečné tkáně obsahují více účinných látek než kterákoliv jiná část rostliny. Pupen je takové malé miminko, zdravé, mající plno vitality a potencionální síly. Gemmoterapeutika a extrakty je možné kombinovat s jinou léčbou, bylinkami, homeopatiky, klasickou léčbou.

Účinky

Účinky jsou zkoumány zvláště ve Francii, která je považována za kolébku gemmoterapie.Léčbě gemmopreparáty se věnuje mnoho léčitelů, homeopatů a lékařů, kteří spojují léky z přírody s léky chemickými. Během výzkumu klasickou cestou byly zjištěny i další léčivé účinky pomocí Paracelsovy nauky o signaturách. Gemmoterapii lze velmi dobře spojit i se způsobem léčby podle zásad čínské medicíny, která se zajímá o okruhy pěti prvků. Na rychlé vysvětlení - k okruhu dřeva patří játra a žlučník, k okruhu kovu patří plíce-tlusté střevo a kůže...Tyto zásady uplatňuje Dr.P.Andrianne, autor Velké knihy gemmoterapie

Bližší informace o využití gemmoterapeutik v praxi najdete v knize J.A.ZENTRICHA-GEMMOTERAPIE, ze které čerpáme odborné informace. Zkušenosti ze zahraničí jsme doplnili z knihy francouzského lékaře Philippe Andrianna - Velká kniha gemmoterapie.

Pro zvýšení efektu detoxikace a nastartování samoléčivých schopností organismu, které má každý jedinec, i když o nich pochybuje, doporučuje Bylinář Karel Zásaditou směs MINERALY, která  odkyseluje překyselený organismus.

 

Literatura:
J.A.ZENTRICH - Gemmoterapie

Philippe Andrianna - Velká kniha gemmoterapie

 Souvicející zboží
Zásaditá směs MINERALY
Zásaditá směs MINERALY LINIE
BYLINÁŘSKÉ KOŠTĚ
Hubněte se zásaditou směsí
Francouzský zelený jíl
Francouzský zelený jíl - tobolky

Pošli kamarádovi tuto stránku:

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: