Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Detail produktu: Jalovec-Gemmoterapie
Nacházíte se v kategorii: Gemmoterapie Rabštejnská apatyka
Jalovec-Gemmoterapie 1
Ceny jsou uvedeny včetně DPH
Název: Jalovec
Cena: 133 Kč
Objednat:
Skladem
Hodnocení zboží
K tomuto zboží není žádné hodnocení. Buďte první kdo ohodnotí toto zboží !
Ohodnotit zboží:

Popis produktu
Okruh užití: antioxidant, imunita, trávení, vylučování vody, ledviny, metabolismus tuků a cukru v krvi,

Jalovec obecný

Jalovec je antioxidant, navozuje normální trávení, normální činnost ledvin,  normální hladinu cukru v krvi, účastní se metabolismu tuků a cukru, pomáhá přirozené obranyschopnosti organismu, zvyšuje odolnost a vylučuje vodu z těla.

Osvěta:

Normální hladina cukru v krvi

Jestliže metabolismus cukru probíhá tak, jak má, tak se v organismu udržuje normální hladina cukru, což jsou hodnoty glykémie mezi 4,5-7,5 mmol/mol.

Cukrovka je když

Pakliže je hladina cukru zvýšená, tak se mluví o nemoci zvané cukrovka-diabetes mellitus. Cukrovka je buď vrozená, tou se zabývat nebudeme, nebo získaná během života. To, jestli ji budeme vlastnit, můžeme z velké části ovlivnit svým chováním a životosprávou. Jestliže se v rodině cukrovka vyskytuje, tak máme genetickou dispozici. Jestliže se nesprávně stravujeme, kouříme, stresujeme se, chybí pohyb,tak může být v budoucnu problém s cukrem v krvi.

Tyto informace z odborné literatury nejsou zdravotní tvrzení.

Gemmoterapie  - léčba výtažky z pupenů

Gemma=pupen, je to tedy pupenová terapie.

Proč gemmoterapie?
Gemmoterapie je nový podobor fytoterapie. V pupenech stromů a rostlin má rostlina uložený nejcennější genetický materiál, který slouží k jejímu dalšímu rozmnožování. V každém pupenu je ukrytá informace o účincích celé rostliny. Zajímavé
informace o gemmoterapii.

Vysoká účinnost
Gemmoterapeutikum v sobě shrnuje přednosti alopatického a homeopatického postupu, protože léčivé látky se v přípravku nacházejí ještě v měřitelných koncentracích, ale již natolik nízkých, že začíná převládat působení homeopatické informace.

Snadné užívání - Návod k použití gemmoterapie
Léčba pupeny vždy začíná detoxikací organismu podáním drenážního prostředku, tj. břízy, která se užívá alespoň 3-4 dny příp. pupenu buku nebo dubu. Výtažky z pupenů se obvykle dávkují na 1 kg váhy = 1 kapka. V případě akutního onemocnění můžeme zkrátit dobu detoxikace na 1 den a k drenážní bříze přidat 1 případně více gemmopreparátů podle potřeby.

Výhody
Pupeny dodávají do organismu minerály, vitamíny, stopové prvky i enzymy a zvyšují tím jeho obranyschopnost. Zároveň výrazným způsobem nespecificky zlepšují funkci centrální nervové soustavy.

Proč?
Pupeny a další zárodečné tkáně obsahují více účinných látek než kterákoliv jiná část rostliny. Pupen je takové malé miminko, zdravé, mající plno vitality a potencionální síly. Gemmoterapeutika a extrakty je možné kombinovat s jinou léčbou, bylinkami, homeopatiky, klasickou léčbou.

Účinky

Účinky jsou zkoumány zvláště ve Francii, která je považována za kolébku gemmoterapie.Léčbě gemmopreparáty se věnuje mnoho léčitelů, homeopatů a lékařů, kteří spojují léky z přírody s léky chemickými. Během výzkumu klasickou cestou byly zjištěny i další léčivé účinky pomocí Paracelsovy nauky o signaturách. Gemmoterapii lze velmi dobře spojit i se způsobem léčby podle zásad čínské medicíny, která se zajímá o okruhy pěti prvků. Na rychlé vysvětlení - k okruhu dřeva patří játra a žlučník, k okruhu kovu patří plíce-tlusté střevo a kůže...Tyto zásady uplatňuje Dr.P.Andrianne, autor Velké knihy gemmoterapie

Bližší informace o využití gemmoterapeutik v praxi najdete v knize J.A.ZENTRICHA-GEMMOTERAPIE, ze které čerpáme odborné informace. Zkušenosti ze zahraničí jsme doplnili z knihy francouzského lékaře Philippe Andrianna - Velká kniha gemmoterapie.

Literatura:
J.A.ZENTRICH - Gemmoterapie

Philippe Andrianna - Velká kniha gemmoterapie

 Souvicející zboží
Bříza 50ml-Gemmoterapie
Bříza 25ml-Gemmoterapie

Pošli kamarádovi tuto stránku:

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: