Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Detail produktu: Třezalka-Gemmoterapie
Nacházíte se v kategorii: Gemmoterapie Rabštejnská apatyka
Třezalka-Gemmoterapie 1
Ceny jsou uvedeny včetně DPH
Název: Třezalka
Cena: 133 Kč
Objednat:
Skladem
Hodnocení zboží
K tomuto zboží není žádné hodnocení. Buďte první kdo ohodnotí toto zboží !
Ohodnotit zboží:

Popis produktu
Okruh působení: trávení, psychika, kardiovaskulární, močový a žlučníkový okruh

Třezalka tečkovaná

Do roku 2020 je ještě povoleno konstatovat, na co bylinky působí, pak se uvidí, jak rozhodne Komise EU, třeba taky nebudou bylinky již k ničemu...Níže uvedené informace tedy pocházejí z pera EU, bylináři mnohdy bylinky používají i jinak, to si můžete dohledat v herbářích.

Tak tedy třezalka má široký okruh působení.

Účinky třezalky

na normální funkci dýchacího systému, močových cest a ledvin,trávení, normální stav pokožky a žlučníku. Třezalka působí na duševní zdraví, emoční rovnováhu, relaxaci, pozitivní náladu a spánek, potlačuje poruchy spánku z důvodu obsahu hypericinu.

Působí na osvěžení těla, na normální funkci kardiovaskulárního systému, imunitu, duševní rovnováhu, menstruační cyklus. 

Na Wikipedii jsem nenašla, co je duševní rovnováha, osvěžení těla, tak se koukněte aspoň na to, co je trávení

 

Gemmoterapie  - léčba výtažky z pupenů

Gemma=pupen, je to tedy pupenová terapie.

Proč gemmoterapie?
Gemmoterapie je nový podobor fytoterapie. V pupenech stromů a rostlin má rostlina uložený nejcennější genetický materiál, který slouží k jejímu dalšímu rozmnožování. V každém pupenu je ukrytá informace o účincích celé rostliny. Zajímavé
informace o gemmoterapii.

Vysoká účinnost
Gemmoterapeutikum v sobě shrnuje přednosti alopatického a homeopatického postupu, protože léčivé látky se v přípravku nacházejí ještě v měřitelných koncentracích, ale již natolik nízkých, že začíná převládat působení homeopatické informace.

Snadné užívání - Návod k použití gemmoterapie
Léčba pupeny vždy začíná detoxikací organismu podáním drenážního prostředku, tj. břízy, která se užívá alespoň 3-4 dny příp. pupenu buku nebo dubu. Výtažky z pupenů se obvykle dávkují na 1 kg váhy = 1 kapka. V případě akutního onemocnění můžeme zkrátit dobu detoxikace na 1 den a k drenážní bříze přidat 1 případně více gemmopreparátů podle potřeby.

Výhody
Pupeny dodávají do organismu minerály, vitamíny, stopové prvky i enzymy a zvyšují tím jeho obranyschopnost. Zároveň výrazným způsobem nespecificky zlepšují funkci centrální nervové soustavy.

Proč?
Pupeny a další zárodečné tkáně obsahují více účinných látek než kterákoliv jiná část rostliny. Pupen je takové malé miminko, zdravé, mající plno vitality a potencionální síly. Gemmoterapeutika a extrakty je možné kombinovat s jinou léčbou, bylinkami, homeopatiky, klasickou léčbou.

Účinky

Účinky jsou zkoumány zvláště ve Francii, která je považována za kolébku gemmoterapie.Léčbě gemmopreparáty se věnuje mnoho léčitelů, homeopatů a lékařů, kteří spojují léky z přírody s léky chemickými. Během výzkumu klasickou cestou byly zjištěny i další léčivé účinky pomocí Paracelsovy nauky o signaturách. Gemmoterapii lze velmi dobře spojit i se způsobem léčby podle zásad čínské medicíny, která se zajímá o okruhy pěti prvků. Na rychlé vysvětlení - k okruhu dřeva patří játra a žlučník, k okruhu kovu patří plíce-tlusté střevo a kůže...Tyto zásady uplatňuje Dr.P.Andrianne, autor Velké knihy gemmoterapie

Bližší informace o využití gemmoterapeutik v praxi najdete v knize J.A.ZENTRICHA-GEMMOTERAPIE, ze které čerpáme odborné informace. Zkušenosti ze zahraničí jsme doplnili z knihy francouzského lékaře Philippe Andrianna - Velká kniha gemmoterapie.

Literatura:
J.A.ZENTRICH - Gemmoterapie

Philippe Andrianna - Velká kniha gemmoterapie

 Souvicející zboží
Bříza 50ml-Gemmoterapie
Bříza 25ml-Gemmoterapie

Pošli kamarádovi tuto stránku:

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: