Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Gemmoterapie v praxi

Gemmoterapie z pohledu praxe

Gemmoterapie-přírodní léčba pupeny je metoda, při které se využívá toho nejúčinnějšího, co nám bylinky nabízejí, a to jsou výtažky z pupenů rostlin. Pupeny mají díky tomu, že jsou to ještě zárodky bylin, nejvíce účinných léčivých látek z celé rostliny. Velkou výhodou gemmoterape je, že nemá negativní vedlejší účinky a je tedy vhodná pro lidi i domácí zvířata.

Mezi přednosti gemmoterapie můžeme  s jistotou zařadit i to, že gemmopreparáty se mohou kombinovat s jinými druhy léčby. Současně s gemmoterapií můžete používat bylinné čaje, Tibetskou medicínou EPAM, homeopatika, Francouzský zelený jíl, klasické léky a další.

Jediná podmínka úspěšnosti je, aby před vlastním užíváním gemmoterapie došlo k pročištění organismu-detoxikaci např. gemmopreparátem z Břízy, a aby člověk, užívající gemmoterapii, byl dostatečně vytrvalý.

 

První výsledky můžou být viditelné během 1-2 dní v případě akutních onemocnění, ale to, že dojde k ryhlému zlepšení ještě neznamená, že je člověk uzdravený. Zvláště při chronických potížích by měla doba užívání gemmoterapie trvat několik týdnů, někdy až měsíců při závažných problémech. Pro usnadnění užívání můžete použít rozprašovač, který se jednoduše našroubuje na skleničku gemmopreparátu, ze které se odstraní kapátko s uzávěrem. Potom už je to úplně snadné. 3 x denně si nastříkáte patřičný počet střiků přímo do úst. Tento způsob používání gemmoterapie je vhodný pro gemmopreparáty z Rabštenské apatyky, která vyrábí gemmoterapii podle původní francouzské metody s 48% lihogycerinu, dodávajícím tinkturám velice příjemnou nasládlou chuť.

Autor článku: Hanka PARMOVÁ, 604 475 351

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: