Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Borelióza-návod k užívání bylinek

Jak užívat kúru na boreliózu

Návod k užívání- kúra na boreliózu a její doléčení bylinami a dalšími přírodními prostředky.

Tato bylinná kúra nenahrazuje léčbu boreliózy, vždy je potřeba pod dozorem lékaře absolvovat léčbu antibiotiky!!! Neléčenému pacientovi s boreliózou hrozí zdravotní potíže. 

1. Večer připravíme Francouzský zelený jíl tak, že do sklenky s vodou nasypeme 1 lžičku jílu, zamícháme, ráno po zamíchání kúra na boreliózunalačno vypijeme. Kúra ze zeleného jílu trvá 21 dní.

2. Za cca půl hodiny po jílu užíváme gemmoterapii břízu, 3 x denně.

3. Bylinné čaje při borelióze na podporu metabolismu s detoxikačními účinky pijeme 3 x denně. Na výběr máme např. Zentrichův Detoxozen nebo Hepatozen-Jaterní, Kittlův čistící čaj nebo Tibetský čaj Na játra a žlučník. Čaje můžeme střídat, kombinovat příp. si zvolit svůj ze zahrádky.

4. Tibetský biostimulátor EPAM 1000 – nervový užíváme 4 x denně 8 kapek 2-3 balení. Důležité je zachovat časový odstup cca 15 minut od jídla, léků a gemmoterapie.

5. Po využívání gemmoterapie bříza nasadíme gemmoterapii jalovec + gemmoterapii topol. Doporučujeme 2- 3 balení od každého přípravku, záleží na váze nemocného.Všechno ostatní výše uvedené pokračuje.

6. Po 21 dnech užívání Francouzského zeleného jílu uděláme pauzu na 10 dní, během kterých užíváme Tibetské očišťující tobolky v dávce 3 x denně 2-5 tobolek podle váhy nemocného.

7. V případě přetrvávajících bolestí kloubů při borelióze nasadíme gemmoterapii černý rybíz-borovice-vinná réva(je to trojkombinace v jedné skleničce). Bolavá místa je možno zevně mazat např. Kittlovou mastí nebo Tibetským balzámem na klouby a páteř z jehličnanů nebo s cedrem.

V případě neuróz, nespavosti, nevyrovnané psychiky po prodělané borelióze užíváme gemmoterapii lípa nebo fíkovník.

V případě neuralgických potíži způsobených boreliózou pomáhá gemmoterapie třezalka.

V případě přetrvávající únavy po borelióze pomáhá Tibetský biostimulátor EPAM 20-D posilující nebo gemmoterapie olivovník.

Důležité je vydržet. Potíže vyvolané boreliózeou se mohou vracet, jestliže je pacient po borelióze ve stresu nebo prodělal nějaké infekční onemocnění. V tom případě je možné celou kúru na doléčení boreliózy zopakovat.Nezapomeňte se také odkyselit Zásaditou směsí minerálů.

Autor : Hanka PARMOVÁ, 604 475 351

 

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: