Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Bylinky na boreliózu

Borelióza a její doléčení bylinami a přírodními prostředky.

Kolem roku 2000 nás začali kontaktovat zákazníci s problémy neurčitého charakteru. Byly to náhlé bolesti hlavy, kloubů, svalů, Bylinky na boreliózupsychické potíže, nesoustředěnost, dlouhotrvající únava a další. Léčitelé již tehdy říkali, že jsou to následky boreliózy, borelie se podle jejich zkušeností usadily do různých orgánů a buněk těla. V okamžiku, kdy byl člověk vlivem nemoci nebo stresu oslaben, tak borelie zvýšily aktivitu a způsobily spoustu problémů svému nositeli, člověku. Takto postiženým lidem jsme doporučili vyšetření na boreliózu a následnou léčbu antibiotiky.

Detoxikace při borelióze

Organismu jsme pomáhali důslednou detoxikací přírodními prostředky. Vznikla tak detoxikační kúra vhodná na doléčení boreliózy a případných dalších nemocí způsobených parazity přenášených klíšťata a dalšími šiřiteli.

Kúra začíná vždy detoxikací těla, které je nemocí oslabeno a potřebuje vyčistit od toxinů. Toto obstarává gemmoterapie bříza. Po využívání břízy nasadíme gemmoterapii jalovec, který regeneruje játra a ledviny postižené nemocí. Infekční onemocnění se vždy nějakým způsobem podepíše na těchto vylučovacích orgánech. Klasická medicína svými testy mnohdy nic neprokáže(protože to třeba ještě úroveň vědy neumí), ale východní medicíny, čínská medicína, tibetská medicína, ájurvéda, o nerovnováze v této oblasti ví již několik tisíc let. Boreliím potom potrápí jejich život gemmoterapie topol. Podle toho, jakými problémy dále nemocný boreliózou trpí, dále přidáváme buď gemmopreparáty na bolesti kloubů nebo gemmopreparáty na únavu nebo na psychické potíže atd. Tato část je již individuální právě podle přidaných problémů. Při zvláště závažných případech je nutné si podpůrnou kúru na zlepšení stavu po borelióze ještě zopakovat.

Během dalších let jsme získali další zkušenosti. Nyní kúru na doléčení boreliózy posilujeme ještě detoxikací střev a trávicího traktu Francouzským zeleným jílem a přidáváme Tibetské očišťující tobolky a Tibetský biostimulátor EPAM 1000-nervový.

K tomu doporučujeme detoxikační čaje např. Zentrichův Detoxozen, Hepatozen-Jaterní, Tibetský čaj Na játra a žlučník nebo Kittlův čistící čaj. Zvýšení pitného režimu je důležité z toho důvodu, že borelie ( i jiné bakterie), vylučují toxiny a ty způsobují další problémy, např. bolesti hlavy.

Detoxikační kúra při borelióze

Důkladná detoxikační kúra na boreliózu tedy vypadá takto: Gemmoterapie bříza + gemmoterapie jalovec + gemmoterapie topol. V případě bolestí kloubů gemmoterapie černý rybíz-borovice-vinná réva,

v případě psychické nerovnováhy gemmoterapie lípa,

v případě problémů vedení nervů gemmoterapie třezalka.

K tomu přidáváme osvědčený Tibetský biostimulátor EPAM 1000, testovaný na Sibiři na prevenci a léčbu boreliózy + Francouzský zelený jíl na detoxikaci střev, trávicího traktu na neutralizaci nadměrné kyselosti organismu, která umožňuje rozvoj nemocí a zánětů.

V případě vážných problémů doplňujeme celou kúru Tibetskými tobolkami očišťujícími od parazitů. Nezbytnou nutností jsou bylinné čaje.

Návod k používání Důkladné detoxikační kúry na doléčení boreliózy.

Autor : Hanka PARMOVÁ, 604 475 351

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: