Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Gemmoterapie na cukrovku

Gemmoterapie pro diabetiky

Dotaz z poradny : „Může užívat gemmoterapii i diabetik ?“

Diabetici gemmoterapií mohou dokonce příznivě ovlivnit svůj zdravotní stav. Některá gemmoterapeutika mohou snížit hladinu cukru v krvi až téměř k normálu . Nebojte se příjemně nasládlé chuti tinktury. Tak příjemně chutná glycerol, který není při doporučeném dávkování ani kalorická bomba ani sladidlo, což je právě pro diabetiky velmi důležité. Nasládlá chuť přetrvává nějakou dobu v ústech a tím se snižuje chuť na sladké!

Název Glycerol je odvozen od dvou význačných vlastností glycerolu, a to jeho sladké chuti a značné viskozity. Základem jsou řecké slovo γλυκύς, glykys, česky sladký a latinské slovo cera, tj. vosk. Glycerol se ve zředěném stavu používá ke zvlhčování pokožky a sliznic, neboť váže atmosférickou vlhkost a tím ji přenáší do povrchu těla; naopak použití čistého glycerinu je nevhodné, protože naopak z pokožky odčerpává vlhkost a tím ji vysušuje. V potravinářském průmyslu se glycerol užívá jako přísada pro úpravu nápojů a méně kvalitních vín, jako sladidlo např. v šlehačkách v bombičkách, jako změkčovadlo želé a jiných cukrovinek atp Glycerol, neboli glycerín, systematickým názvem propan-1,2,3-triol, je hygroskopická bezbarvá viskózní kapalina bez zápachu, sladké chuti. Je důležitou biogenní organickou sloučeninou, neboť je ve formě svých esterů součástí tuků.

Kterou gemmoterapii si vybrat při cukrovce

Gemmoterapie na cukrovku

Gemmoterapie Bříza detoxikuje organismus a stimuluje játra, zlepšuje zánět jater,stimuluje slinivku a slezinu, posiluje činnost ledvin , močopudný účinek, snižuje močovinu , cholesterol, regeneruje kosti , na paradentózu.

Gemmoterapie Borůvka – zlepšuje využití inzulinu v organismu, má příznivý účinek na cévy a zlepšuje zrak.

Gemmoterapie Černý rybíz – posiluje účinky dalších gemmoterapeutik, celkově stimuluje metabolismus

Gemmoterapie Jalovec- podle zásat čínské medicíny posiluje meridián slinivky/sleziny, působí proti vysoké hladině cukru a na dekompenzovanou cukrovku

Gemmoterapie Olivovník- snižuje hladinu cukru v krvi, vhodný na cukrovku II.stupně, na zánět tepen při cukrovce, snižuje cholesterol, tuky a tlak, výrazným způsobem posiluje paměť a působí proti selhání mozku a při fobických neurózách. Pro diabetiky je vhodný i z toho důvodu, že zlepšuje stav při neurózách končetin, které vedou až ke sněti a amputaci.

Gemmoterapie Ořešák královský – používá se na cukrovku 2.stupně, snižuje hladinu cukru v krvi, působí efektivně na zánět tepen a bércové vředy, které s cukrovkou úzce souvisejí. Působí na chronický zánět slinivky a funkční poruchy slinivky, zvyšuje obranyschopnost organismu.

Tibetský čaj Na slinivku EPAMGemmoterapii na cukrovku můžete podávat i domácím zvířatům, psům i kočkám.

Bylinné čaje na cukrovku

Gemmoterapii můžete také vhodně doplnit popíjením některého z bylinných čajů por diabetiky, např. Zentrichův Diabon nebo Diazen,

případně i Tibetskou bylinnou směs Na slinivku a cukr. 

Nemoci látkové výměny, kam patří také cukrovka, může příznivě ovlivnit, jestliže nemocný organismus odkyselíme. Odkyselení můžeme provést Zásaditou směsí MINERALY, což je ochucená sypká směs určená na přípravu nápoje. Odkyselení provede zásaditá směs z minerálních látek : vápník, hořčík, sodík a draslík. Zásaditá směs je slazená sukralozou, takže ji mohou bez obav na odkyselení používat i diabetici. Zásaditá směs je barvená kurkumou, což je žluté koření vcelku bez chuti, které posiluje slinivku, žaludek a játra. Pro ty, co potřebují nastartovat metabolismus a zbavit se otoků a trošku zhubnout, je určená Zásaditá směs MINERALY LINIE, což je základní zásaditá směs obohacená o vlákninu a vitamíny skupiny B.

Autor článku: Hanka PARMOVÁ, 604 475 351

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: