Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Gemmoterapie na hemoroidy

Hemeroidy a křečové žíly, co mají společného?

Hemoroidy nebo hemeroidy, jak jim někteří říkají, jsou řitní městky. Buď jsou hemoroidy vnitřní nebo vnější. Vnitřní hemoroidy mohou krvácet a vyhřeznout do řitního otvoru, vnější hemoroidy se mohou zase zanítit a bolet. Dříve se hemoroidy nazývaly „zlatá žíla“, jsou to vlastně křečové žíly umístěné na „neslušném místě“, jak to nazval bylinář Franěc. Hemeroidy a křečové žíly mají stejného původce: nedostatečnouFrancouzský zelený jíl pevnost žilních stěn. Proto i pomoc bude stejná.

Jak si pomůžeme při hemeroidech?

V první řadě při potížích s hemoroidy si pomůžeme úpravou stravy tak, aby stolice byla pravidelná a měkká. K tomu poslouží třeba snídaně z ovesných vloček doplněná otrubami. Během dne doporučujeme sníst 1-2 polévkové lžíce lněných semínek vydatně zapitých vodou. Semena je možno dát i do jogurtu nebo nasypat do některého jídla. K léčbě přispívá i pití francouzského zeleného jílu rozmíchaného ve vodě s pár kapkami čerstvé citronové šťávy. Tato kombinace zeleného jílu a citronu důkladně pročistí střeva. Po stolici je potřeba konečník umýt a případně namazat mastí.

Tibetská medicína EPAM-balzám s mumiemMůžete např. použít Tibetský balzám s mumiem, jehličnany a jinanem nebo bylinnou Hemorap mast. Zevně můžeme aplikovat i jílový obklad, do kterého přimícháme trochu koncentrovaného odvaru dubové kůry a celou oblast překryjeme gázou.

Byliny a bylinky pomohou při potížích s hemeroidy a křečovými žílami:

Při bolestivých hemeroidech pomáhají sedací koupele, např. koupel z Keltském jílu, akutní problémy se výrazně zmírní. Koupele z bylin zklidňují, stahují, desinfikují a pomáhají od bolesti.

Vnitřně doporučujeme bylinný čaj bylináře Zentricha Cevozen- cévní, který působí na zpevnění stěn zesláblých cév. Bylinný čaj můžeme střídat s bylinnou směsí Asclerin- protisklerotický čaj. Sklerotizací – kornatěním cév všechno začíná...

Nezbytně nutné bylinky na křečové žíly a hemeroidy jsou Gemmoterapeutika-výtažky z pupenů. Gemmoterapie-kaštan , gemmoterapie-jeřáb oskeruše , gemmoterapie-jírovec , gemmoterapie-olše a gemmoterapie-svída. Velice účinnou a jednoduchou formou užívání je gemmopreparát-výtažek z pupenů těchto bylin, který se užívá buď po kapkách nebo můžeme použít k aplikaci rozprašovač.

Gemmoterapie na hemoroidy:

Gemmoterapie – Kaštan zlepšuje žilní a lymfatický oběh, pročišťuje lymfatický (mízní) systém, čímž pomáhá při napuchlých noháchGemmoterapie a rukách a odstraňuje pocit tíže. Gemmoterapie – Jeřáb oskeruše odkrvuje opuchlé nohy a zvyšuje prokrvení končetin, čímž pomáhá při studených končetinách a hlavně posiluje cévní stěny a příznivě ovlivňuje žilní systém. Gemmoterapie – Jírovec maďal účinkuje při potížích s krevním oběhem ( křečových žilách, hemeroidech a při městnání krve), zdokonaluje periferní prokrvení, používá se při studených nohách a rukách a předchází pocitu těžkých nohou. jírovec napravuje kvalitu cévních stěn.

Gemmoterapie - Olše má výrazné protizánětlivé účinky – na zánět věnčitých tepen, žilní trombóza, cévní křeče, infarkt, zánět okolí žil, zánět žil, zlepšuje krevní oběh v mozku. Gemmoterapie –Svída má blahodárné účinky na oběhový systém. Je to lék na srdce, na poruchy srdce, zánět tepen, prevence infarktu, trombotický zánět věnčitých tepen, prevence odumírání tkání. Každý kuřák by si měl preventivně udělat kúru ze svídy, která zlepšuje zvláště méně prokrvené dolní končetiny, kde může právě vzniknout zánět žil. Gemmoterapie - Bříza pročistí organismus od usazenin a stimuluje játra, ledviny, slinivku a slezinu.

Důležitý význam odkyselení zásaditou směsí při nemoci a v prevenci: 

Výrazné úlevy dosáhnete také odkyselením organismu zásaditou směsí minerálních látek. Zásaditá směs je směs vápníku, hořčíku, sodíku a draslíku. Pouze v odkyseleném prostředí může začít samoléčící schopnost organismu naplno působit. k odkyselení organismu se s úspěchem používá Zásaditá směs MINERALY. Zásaditá směs MINERALY je ochucená sypká směs na přípavu zásaditého, mimochodem chutného, nápoje. Jestliže chcete ještě nastartovat metabolismus a podpořit hubnutí, můžete použít Zásaditou směs MINERALY LINIE, což je základní receptura zásadité směsi obohacená vlákninou z akácie a vitamíny skupiny B, které se rozpouštějí ve vodě.

Autor článku: Hanka PARMOVÁ, 604 475 351

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: