Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Gemmoterapie na nemoci jater

Gemmoterapie při inemocněních jater a žlučníku

První dotaz, který mi zákazníci, mající jaterní potíže, často kladou, je obsah alkoholu v tinkturách. To je zajímá, když zjistí, že v tinkturách z Rabštejnské apatyky - gemmopreparátech je 48% lihu a v gemmoterapii Mgr. Podhorné-Naděje je 40% lihu :

Může gemmoterapii užívat i pacient s poškozenými játry?

GemmoterapieTo znamená pacient, který prodělal žloutenku, mononukleózu, jiné záněty jater, dlouhotrvající infekční onemocnění, boreliózu, případně trpí na nemoc zvanou tvrdnutí jater apod… Ano, i v tomto případě je gemmoterapie vhodná. Problém s alkoholem, ve kterém jsou účinné látky z pupenu „schované“ řešíme tak, že doporučujeme nakapat nebo nastříkat tinkturu do 50 - 100 ml vlažné vody ( 40 °C), zamíchat a vypít.

Líh, ze kterého mají obavy pacienti s nemocnými játry, zčásti vyprchá a při této teplotě v tinktuře zbude ještě dostatek účinných látek. Stejně postupujeme i v případě dětí , kojících a těhotných žen, ba dokonce i domácí zvířátka léčená gemmoterapeutiky si pochutnávají na nasládlé tekutině s bylinkou. Množství vody uvažujeme podle množství kapek gemmopreparátu. Případný zákal ve výtažku z pupenů rostlin-gemmoterapii, není na závadu. V tinktuře je velké množství účinných látek, které mohou sedimentovat.

Hepatitida – bříza + žito + jalovec + černý rybíz

Cirhóza jater – bříza + jalovec + líska + rozmarýna + ořešák

Stimulace Kupfferových buněk – bříza + svída

Detoxikace jater – bříza + rozmarýna + jalovec

Žlučové kameny – bříza + javor klen + jasan + rozmarýna

Játra a ledviny – bříza + jasan + rozmarýna + jalovec

Bylinné čaje na játra a žlučník

K gemmoterapeutikům doporučujeme přidat i léčivé bylinné čaje. Vhodné směsi bylinek najdete v čajích bylináře Zentricha : Hepatozen –játra Cholezen – žlučník Detoxozen – detoxikační Můžete vyzkoušet i kvalitní Tibetský čaj Na játra a žlučník od Mistra Borise Tichanovského.

Doporučujeme zásaditou směs na odkyselení!

Při problémech s játry a žlučníkem doplňte do organismu zásadité minerální látky, které velice dobře působí při zvýšeném cholesterolu, trávicích potížích. žlučníkových kamenech apod. Zásaditou směs nezbytných zásaditých minerálních látek tvoří vápník, hořčík, sodík a draslík. Zásaditá směs odkyseluje, možná , že používáte při pálení žáhy, jedlou sodu. Vyzkoušejte pro změnu Zásaditou směs MINERALY, což je ochucená sypká směs na přípravu zásaditého nápoje. Jedlá soda není zrovna chuťově nejlepší, stejnou službu, ale s daleko lepší chutí, nám vykoná zásaditá směs.

Zásaditá směs na odkyselení se používá v prevenci i při potížích. Zásaditou směs MINERALY můžete používat denně dlouhodobě, můžete ji vystřídat se Zásaditou směsí MINERALY LINIE. Zásaditá směs MINERALY LINIE je základní zásaditá směs obohacená o rozpustnou vlákninu z akácie a vitamíny skupiny B.

Podrobné informace o přírodní léčbě pupeny rostlin, gemmoterapii, najdete v knize Gemmoterapie – J.A.Zentrich a v knize francouzského lékaře P.Andrianne - Velká kniha gemmoterapie

Výhodou gemmoterapie je, že je možné ji kombinovat s jinými způsoby klasické i alternativní léčby, bylinkami, tinkturami, bylinnými čaji či homeopatiky nebo aromaterapií.

Autor : Hanka PARMOVÁ, 604 475 351

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: