Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Gemmoterapie pro dlouhý život

Gemmoterapie pro dlouhověkost

Sekvoj obrovská -Sequoiadendron giganteum, gemmoterapie ze sekvoje, to je gemmoterapie pro dlouhý život

Gemmoterapie pro dlouhý životSekvoj je původní severoamerický strom. Pochází z Kalifornie, vyskytuje se kolem pobřeží v délce až 3 tisíce kilometrů. Kolem roku 1990 vyvrcholilo mohutné kácení starých stromů, proti čemuž vypukly největší ekologické nepokoje na Zemi. Rozsáhlá těžba byla zastavena bohužel až v době, kdy 95% nejstarších stromů světa padlo k zemi. Sekvoj je nejstarší a největší strom naší planety. Jedinci dosahují stáří až 3000 let a výšky až 120 m. je to vlastně nejvyšší živá záležitost na naší planetě. Přírůstek je ročně až 2 m. Některé stromy mají šišky jednou za 10 let.

Nejnižší větve velikánů rostou až 60 m nad zemí. V roce 1996 provedl Steve Sillet první výzkum koruny sekvojů. Zjistil velice zajímavou věc, že v korunách mohutných velikánů probíhá vlastní osamocený život. V koruně stromu je až 225 kg korunové sekvojové půdy, ve které žijí desítky živých organismů od těch neviditelných až např. po mloky. V sekvojové půdě se také dobře daří kapradinám, borůvkám a dalším lesním porostům. Vlhkost ve velmi suché oblasti Kalifornie získávají stromy z mlhy, která se tvoří nad mořem.

Podle Paracelsovy nauky o analogii můžeme přisoudit sekvoji účinky na organismus týkající se jednoznačně dlouhověkosti a prodloužení aktivního života. Sekvoje ani ve věku 1000 a více tisíc let nevypadají jako stařečci, ale vysokého věkuGemmoterapie Zentrich se dožívají v plné síle, s mohutným kmenem a korunou plnou zelených listí, kterých mívá strom až 1,5 tun. V České republice se v přírodě sekvoje také vyskytují. Jejich léčivých účinků se využívá v léčbě bylinami. Z pupenů sekvoje se vyrábí gemmoterapie –sekvoj.

Gemmoterapie sekvoj má hlavní oblast použití jako geriatrikum, prostředek na prodloužení života, zkvalitnění života, podpořující vznik života. Gemmoterapie sekvoj uvádí do rovnováhy spermatogenezi-zkvalitňuje tvorbu, množství a životaschopnost spermií. Gemmoterapie sekvoj se dále používá při problémech starších lidí s pamětí, má blahodárný účinek na mozek a mozkovou činnost zvláště starších lidí, posiluje intelekt, zbržďuje stárnutí a stimuluje imunitu.

Gemmoterapeutikum sekvoj dále příznivě působí při artróze, osteoporóze, zpevňuje zlomeniny, mineralizace, šlachy a vazy a působí i při chronických zánětech prostaty. Gemmoterapie sekvoj je nazývána jako „lék proti stárnutí pro muže“. Sekvoj stimuluje žlázy s vnitřním vyměšováním a působí povzbudivě při nedostatku sexuální apetence. Gemmoterapie sekvoj posílí vitalitu zvláště u starších lidí, je to takový přírodní životabudič, který dodává elán a vitální sílu starší generaci.

Informace o léčivých účincích gemmoterapie -pupenů sekvoje najdete v knize bylináře Josefa A.Zentricha-Gemmoterapie-přírodní léčba pupeny, nakladatelství Eminent 3.vydání a v knize "Velká kniha gemmoterapie" autor Philippe Andrianne, nakladatelství Fontána, rok vydání 2007.

Gemmoterapeutikum sekvoj – bylinnou tinkturu nabízíme z Rabštejnské apatyky a od firmy Naděje-Mgr.Podhorná.

Autor článku: Hanka PARMOVÁ , 604 475 351

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: