Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Jak na průjem po antibiotikách

Průjem po užívání antibiotik

Po přeléčení různých nemocí antibiotiky dochází velmi často k průjmu. Mnohdy dieta na zastavení průjmu nestačí a je potřeba vymyslet něco dalšího. Velké nebezpečí se skrývá v podcenění dehydratace, což je nedostatek tekutin. Při průjmu odchází z těla velké množství vody a minerálních látek. Minerální látky doplníme zásaditou směsí. Zásaditá směs je směs zásaditých minerálů, pro člověka naprosto nezbytných, což jsou vápník, hořčík, sodík a draslík.

Zásaditá směs doplňuje minerální látky a chybějící tekutiny.

Když organismu tato zásaditá směs ve vyrovnaném poměru chybí, mohou nastat křeče, bolesti hlavy, velká únava, potíže s krevním tlakem apod. Chybějící minerály doplníme Zásaditou směsí MINERALY. Zásaditá směs MINERALY je ochucená sypká směs na přípravu zásaditého nápoje. Zásaditou směs je vhodné používat i během nemoci, kterou je potřeba antibiotiky přeléčit. Stejně tak můžeme zásaditou směs používat pravidelně i po využívání antibiotik, aby se organismus co nejrychleji zregeneroval. Zásaditou směs je vhodné používat i v prevenci, tak, aby onemocnění vůbec nepřišlo. Zásaditou směs MINERALY je možné vystřídat a kombinovat i se Zásaditou směsí MINERALY LINIE, což je základní zásaditá směs obohacená o vlákninu z akácie a vitamíny skupiny B. 

Tibetské bylinné tobolky očišťující EPAMProtiprůjmová kúra.

Doporučuji 3 x denně 3-5 Tibetských očišťujících tobolek proti parazitům ( EPAM). Připomínám, že parazit je to, co na nás parazituje. A „to“ něco bylo kompletně likvidováno antibiotiky. Antibiotika zničila parazity - bakterie, ale taky ty „dobré „ bakterie, bez kterých nemůžeme správně fungovat . Tibetské bylinné tobolky očišťující EPAM likvidují pozůstatky cizích nežádoucích potvůrek a hlavně desinfikují trávící ústrojí. Za 15 minut po Tibetských bylinných očišťujících tobolkách je potřeba užívat 3 x denně 2-3 tobolky ze zeleného jílu.

Francouzský zelený jíl neutralizuje nadměrnou kyselost trávicího ústrojí – žaludku i střev, v případě průjmu má stavící účinky. Zelený jíl toto ústrojí čistí, zelený jíl detoxikuje a zelený jíl zároveň harmonizuje činnost střev. ZelenýZelený jíl jíl prostě pomáhá při průjmovitých onemocněních a pomáhá i sliznicím, aby mohly znovu optimálně pracovat.

 

Gemmoterapie na průjem

Gemmoterapie-Ořešák královský má hlavní oblast působení především v trávící oblasti, hlavně při průjmech a průjmech vyvolaných užíváním antibiotik. Gemmoterapie-Ořešák Gemmoterapie-ořešák pomáhá obnovit střevní flóru a pomáhá při plynatosti. Gemmoterapie-Ořešák má dále antiseptické a pročišťující účinky, zlepšuje činnost slinivky a působí proti cukrovce II.typu.

Pití bylinných čajů

Při průjmech je velmi důležité dbát na správný pitný režim, protože zaprvé při detoxikaci se vylučuje velké množství toxinů, které je potřeba vyplavit z organismu a zadruhé při průjmu dochází obecně k určitému stupni dehydratace.

Takže tyto problémy spraví např. čaj bylináře Zentricha : Tormezen – protiprůjmový . Užívá se 3 x denně .Na tuto kúru by mělo stačit 1 balení. Během 1-3 dnů by mělo dojít k výraznému zlepšení zdravotního stavu a pak je potřeba ještě cca 1 týden užívání, aby zlepšení bylo trvalé. Nebo do příštích antibiotik.

Kdo nemá chuť na čaj, doplňte si tekutiny pitím čistého vývaru bez tuku z kuřecího nebo hovězího vývaru, přidejte trošku soli, bylinky-tymián, mateřídoušku, rozmarýn, bazalku, nebo prostě to, co máte doma. Všechno má nějaké léčivé účinky. Můžete přidat kousek česneku, kurkumu apod.

Nezapomínejme, že podle čínské medicíny, což dnes už potvrzují i lékaři západní medicíny, se imunita tvoří ve střevech. Takže tak, jak se střevu budeme věnovat, tak se to projeví více či méně na naší nemocnosti či spíše na našem zdraví. Silné imunitě tedy pomáhá zelený jíl i gemmoterapie. Na základě letitých osobních zkušeností tedy doporučuji 2-4 x ročně preventivně provést důkladnou detoxikační kúru. Podrobnější informace jsou na našich stránkách.

Autor článku: Hanka PARMOVÁ, 604 475 351

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: