Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Rady pro uživatele gemmoterapie I.

Jak máme používat gemmoterapii

Rádi bychom zde uveřejnili informace pro uživatele gemmoterapie, zkušenosti, které jsme s používáním gemmoterapiie za léta gemmoterapie přírodní léčba pupenypraxe získali, rady pro příznivce gemmoterapie, návod k použití gemmoterapie i návod, jak je možno gemmoterapii kombinovat s různými druhy jiných terapií.

Gemmo-terapie nebo gemma-terapie, to jsou dokonce nová slova v českém slovníku neologismů. Pro češtinu název této terapie, gemmoterapie, ustanovil moravský bylinář J.A.Zentrich a poprvé ji pod tímto názvem zveřejnil v Herbáři léčivých rostlin 5.díl, který napsal spolu s Jiřím Jančou. Knihu Gemmoterapie vydal Eminent. Z francouzského originálu autora P.Andrianne byla přeložena Velká kniha gemmoterapie, kterou vydala Fontána.

Z obou knih o gemmoterapii čerpáme zkušenosti a sami i ve spolupráci s léčiteli a lékaři experimentujeme v kombinacích gemmoterapeutik a případně dalších možností alternativní medicíny.

Základní pravidla při užívání gemmoterapie I.část:

1.Gemmoterapeutika užívejte 15 – 30 minut před nebo 30 a více minut po jídle

2. Tinktury z pupenů-gemmoterapii, není potřeba užívat v přesně určenou hodinu. Gemmoterapie, to nejsou antibiotika. Třikrát denně znamená, že je lepší celodenní dávku gemmoterapeutik rozdělit do několika dílčích. Tělo si s tím lépe a pravidelněji poradí. Můžeme si dávku gemmoterapie vzít ráno, potom po příchodu z práce nebo ze školy, večerní dávka se může užít třeba těsně před spaním.

3. Není potřeba se obávat předávkování při užívání gemmoterapie. Může se stát, že se kapky spojí nebo že zapomenete počítat, nebo za den užíváte více druhů gemmoterapie a popletete, kterou tinkturu gemmoterapie jste si již vzali. Nic se neděje, nepropadejte panice, gemmoterapie neublíží, dávkování je orientační a pohybuje se od 0,5 kapky do 2 kapek na kg váhy a den.

4. Gemmoterapii můžete také stříkat přímo do úst. Rozprašovače začala používat Rabštejnská apatyka s.r.o. do svých gemmoterapie výtažky z pupenůgemmoterapeutik. Zjednodušila se tím aplikace gemmopreparátů, snížilo se dávkování a zvýšila se tím paradoxně jejich účinnost. Při střiku dochází k tomu, že se kapka rozpráší na velké množství drobných kapiček, které se ústní sliznicí okamžitě vstřebávají.

5. Jeden střik z tinktury gemmoterapie, odpovídá cca 5,5 kapky gemmopreparátu vyrobeného Rabštejnskou apatykou. Dávka 3 x denně 3 střiky je dostačující pro osoby s váhou do 80 – ti kg, silnější jedinci mají dávku 3 x 4-5 střiků. Inspirovali jsme se v zemích, kde se gemmoterapie užívá delší dobu než u nás a nejlepších výsledků dosahují právě při stříkání gemmopreparátu přímo do úst. Podle vlastních zkušeností je možné bez problémů zvýšit počet střiků v jednotlivé dávce až na dvojnásobek.

6. Gemmoterapie s rozprašovačem se používá tak, že po protřepání sklenky si stříkněte potřebný počet střiků do úst a nechejte minutu vstřebávat. Potom zbytek spolkněte a za 5 minut můžete, ale nemusíte zapít vodou, případně použít jinou tinkturu z pupenů, gemmoterapii.

Autor článku: Bylinkářka Hanka PARMOVÁ, 604 475 351

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: