Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Stres-začátek nemocí

Stres-strašák dnešní doby=začátek nemocí

Stres je považován za příčinu mnoha, možná že většiny dnešních nemocí. Stres způsobuje překyselení organismu, vyplavují se totiž ve větší míře sresové hormony, které tvoří kyseliny v orghanismu. Překyselení organismu následně způsobuje zdravotní problémy. Když nedojde po stresové události k uvolnění, zůstane organismus překyselený a tím zásaditá směs MINERALYpřímo připravený na příchod nemoci. Organismus překyselený stresem můžeme posílit také tím, že doplníme zásadotvorné minerály nápojem ze zásadité směsi MINERALY.

 

 

 

Stress= angl. zátěž, je jedno z nejpoužívanějších slov při stanovování jakékoliv diagnózy v dnešní uspěchané době. Stresu se přičítají všemožné problémy, které mnohdy nikdo neumí jinak pojmenovat. Stres je strašák moderní doby.

 

 

 

Stres- zvaný „Eurostres“, to je tzv. zdravý stres potřebný pro život, pro normální aktivitu vlivem tohoto typu stresu podává jedinec vyšší výkon ať fyzický nebo psychický. Po „zdravé“ stresové zátěži se uvolní všechno napětí.

 

Stres -„Distres“ je pro organismus nezdravá forma stresu. Tělo pořád běží na plné obrátky, ale nedochází k uvolnění. Při této formě stresu se vytváří v těle nadměrně kyselé prostředí, se kterým se organismus neumí vyrovnat, zbytečně a bez užitku se vyčerpává životní energie a zvyšuje se zatížení organismu.

Co je to stres?

Informace o stresu denně na internetu vyhledávají stovky lidí.

 

 

 

Mezi stresory, tj. to, co může vyvolat stres, patří např. extrémní fyzikální faktory –prudké světlo, silný hluk, vysoká či naopak nízká teplota. Stres vyvolají radostné události: narození dítěte, svatba, změna zaměstnání, oslava narozenin či dovolená stejně tak jako smutné události: smrt v rodině, rozvod, rozchod, stěhování, dlouhodobá nemoc, pro někoho je smutná událost změna místa i ta dříve vzpomínaná dovolená, nebo spíše příprava na dovolenou. Také přemíra úkolů, kladená na člověka okolím nebo přílišná zodpovědnost za vše, co ani nelze mnohdy ovlivnit, vedou ke stresu. Stres vyvolá i nedostatek spánku, kouření, nezdravý způsob života všeobecně. Také ten, kdo byl dlouhodobě vystaven jakékoliv formě stresu v dřívější době, má později sníženou odolnost, a mnohdy stačí i slabší impulzy k vyvolání negativní reakce organismu než tomu, kdo je fyzicky i psychicky odolný.

 

 

 

Důsledky dlouhodobého působení stresu se projevují na fyzickém těle ztuhnutím svalů, bolestmi hlavy, mnohdy propukne cukrovka, zvýšený krevní tlak, ischemická choroba srdeční, infarkt, mrtvice, žaludeční vředy, rakovina... Stres je podle čínské medicíny způsobený nerovnováhou v organismu.

 

Jak na stres?

Se stresem se dá něco dělat!

 

 

 

Kdo se nechce nechat léčit chemickými léky, může využít relaxační techniky, protistresové bylinky. Stresové a pro nás stresující události byly, jsou a budou. Záleží jen na nás, jestli se jim poddáme a jak se s nimi vyrovnáme. Každodenní stres se lidé snaží zvládat různými způsoby, které mj. zahrnují fyzické cvičení, různé relaxační techniky, meditace a užívání bylin a bylinek. Mezi bylinky na stres patří např. ženšen, maralí kořen, šišák. Stres způsobuje také překyselení organismu. Na neutralizaci nadměrné kyselosti, to je na odkyselení překyseleného organismu a doplnění důležitých zásaditých minerálních látek v těle můžeme použít také zásadotvorný minerální nápoj MINERALY. MINERALY je zásadotvorná směs minerálních látek pro zdravý organismus naprosto nezbytných.

 

Gemmoterapie při stresu

 

GemmoterapiePsychiku uklidňuje lípa ve formě bylinné tinktury z lípy, čaje či čajové směsi s lípou nebo gemmoterapie lípa. Gemmoterapie lípa pracuje na psychické úrovni tak, že změní náš názor na to, co považujeme za problém. Tím se řešení problému zjednoduší, stres na nás již nepůsobí negativně.

 

Léčivé vlastnosti: Uklidňující účinek, nespavost, prostředek proti neurózám, detoxikace organismu, DNA, napomáhá zhubnutí, žaludeční katar, spazmodická kolitida.

 

 

 

Další z řady gemmoterapie na stres je fíkovník. Gemmoterapie fíkovník harmonizuje psychiku do hlubokých vrstev, zároveň příznivě působí na všechny potíže spojené s trávením. Není se co divit, čínská medicína to věděla již dávno, kdo není psychicky vyrovnaný, špatně a těžko tráví.

 

 

 

Léčivé vlastnosti: Polyartritida u dospívajících. Ateroskleróza, chudokrevnost s nedostatkem železa, potíže spojené s trombózou. Vstřebávání intra-lebečních krevních podlitin, bušení srdce. Erozivní gastritida, chronický žaludeční katar, porucha polykání, vyhřeznutí bránice, problémy s nadváhou, kolitida, opakovaný gastroduodenální vřed, sklony k bulimii. Upravuje chuť k jídlu, hyper/hypochlorydrie. Vyčerpanost, regulace kůry mezimozku, úzkost, anxiolytikum, vnitřní stres, vnější stres, spazmofilie, bolest lícního nervu, depresivní stavy, neurosensoriální rovnováha. Neurosedativum, psychosomatické choroby, existenční deprese, poúrazová fokální epilepsie. Bolesti hlavy, bradavice, odumírání tkáně.

 

Informace o gemmoterapii na stres

Informace o gemmoterapii jsou čerpány z „Velké knihy gemmoterapie“ od Philippe Andrianne Zázračná detoxikace

 

Informace o překyselení organismu : Robert S. Morse Zázračná detoxikace

 

 

 

Obě knihy doporučuji k přečtení, je to zdroj velmi zajímavých informací.

 

Bylinářka Hanka Parmová, 604 475 351

 

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: