Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Detail produktu: Francouzský zelený jíl
Nacházíte se v kategorii: Hubnutí, detoxikace a odkyselení
Francouzský zelený jíl 1
Ceny jsou uvedeny včetně DPH
Název: Francouzský zelený jíl
Cena: 206 Kč
Objednat:
Skladem
Hodnocení zboží
Průměrné hodnocení: 5 (Hodnotilo návštěvníků: 25)
Ohodnotit zboží:

Popis produktu
Zelený jíl má absorbční, antioxidační, odkyselující a čistící - detoxikační vlastnosti.

Francouzský zelený jíl

Vlastnostmi jílů se zabývá celý jeden vědní obor. Pro nás je důležité, že jíly a samozřejmě i Zelený jíl mají absorbční, antioxidační a čistící vlastnosti. Francouzský zelený jíl můžete použít tam, kde je vhodné čistit sliznici, při onemocněních žaludečně střevního traktu, posiluje organismus při únavě, stresu, vysílení a rekonvalescenci.

Kdy používat zelený jíl?

Použití zeleného jílu je vhodné při překyselení organismu, protože jíl má mírně zásadité pH v hodnotách kolem cca pH 7,4. Terapií Francouzským zeleným jílem napomáháme odkyselení organismu, které se může projevovat např. pálením žáhy nebo únavou.

Zelený jíl se nevstřebává, ale dochází k jeho přirozenému vyloučení z organismu. Proto je nezbytné dodržovat pitný režim. Ideální tekutinou je čistá odstátá voda v množství alespoň 3-5 šálků denně.

Při detoxikaci a odkyselení můžeme doplnit kúru o Zásaditou směs MINERALY nebo Zásaditou směs MINERALY LINIE, pitný režim podpoří bylinný čaj Bylináře Karla - odkyselující čistící Bylinářské koště. 

Jak připravit zelený jíl

Užívání zeleného jílu ráno:

Čajovou lžičku zeleného jílu nasypte večer do 150 ml vody, zamíchejte a nechte do rána aktivovat. První 3 dny pijte pouze odstátou jílovou vodu,( to je pro ty měkčí povahy, co si na pití musejí zvykat. Ostatní rozmíchají a pijí vodu s jílem hned).

Od 4. dne ráno vodu s jílem znovu zamíchejte a nalačno vypijte i s usazeninami. Toto doporučení platí pro ty uživatele zeleného jílu, jejichž organismus si musí nejprve na zelený jíl zvyknout. Není nezbytně nutné toto doporučení dodržovat.

Po vypití vody se zeleným jílem doporučujeme pauzu cca 30 minut ( případně i více) mezi jídlem nebo užíváním léků nebo bylinek.

Užívání zeleného jílu večer :

Jestliže vám z  jakéhokoliv důvodu nevyhovuje užívání zeleného jílu ráno nalačno, tak můžete zelený jíl vypít večer těsně před spaním. Opět dodržte cca 30 a více minut mezi jídlem, léky, bylinkami. Tento večerní čas je vhodnější pro ty, co užívají ráno zvláště hormonální tablety.

Nepoužívejte kovové nádobí!

Jílové tobolky působí až v žaludku a je vhodné je užívat v případě zažívacích potíží, při pálení žáhy, při průjmu. Doporučujeme jílové tablety přibalit na cesty, zvláště do exotických zemí, kde je riziko žaludečních potíží a průjmů větší. Užívejte 3x denně 2 tobolky, 15 minut před jídlem.

Chtete se o terapii zeleným jílem dozvědět více?

Návod k použití

Zelený jíl podle bylináře Zentricha na ekzém

Zelený jíl pro domácí zvířata

Další informace o zeleném jílu

Složení Francouzského zeleného jílu:

Francouzský zelený jíl, glukopur 17%

Složení jílu: křemík, vápník, hliník, železo, draslík, hořčík, titan, sodík, minerály (smektit, illit, chlorit, kaolinit, dolomit, kalcit, křemen, živec) 

Velikost balení:

170 g zeleného jílu, což stačí na kúru v trvání 21 dní i s jistou rezervou
 
Výše uvedené informace nejsou zdravotní tvrzení. Jako zdroj informací o užívání zeleného jílu z Francie slouží zkušenosti J.A.Zentricha, bylinářky Hanky, a kniha Les 7 couleurs de ľArgile Solei.


Souvicející zboží
Zásaditá směs MINERALY
Zásaditá směs MINERALY LINIE
BYLINÁŘSKÉ KOŠTĚ
Hubněte se zásaditou směsí
Francouzský zelený jíl - tobolky

Pošli kamarádovi tuto stránku:

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: