Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Detail produktu: Očišťující tobolky EPAM z bylinek
Nacházíte se v kategorii: Hubnutí, detoxikace a odkyselení
Očišťující tobolky EPAM z bylinek  1
Ceny jsou uvedeny včetně DPH
Název: Očišťující tobolky z bylin
Cena: 217 Kč
Objednat:
Skladem
Hodnocení zboží
K tomuto zboží není žádné hodnocení. Buďte první kdo ohodnotí toto zboží !
Ohodnotit zboží:

Popis produktu
Tobolky pomáhají očistit organismus

Očišťující tobolky bylinkové

Složení Očišťujících tobolek EPAM

Hřebíček, pelyněk, řebříček, ženšen, anýz

Velikost balení: 100 ks 

Proč máme čistit organismus?

Věda zjistila, že se v lidském organismu nachází více jak 300 druhů parazitů, kteří se liší svými rozměry. Nejčastěji žijí ve střevech, v játrech, plicích, zřídka se ale objevují ve slinivce břišní, gynekologických orgánech, v srdci. Paraziti jsou schopni přežívat v lidském organismu velmi dlouho. Některé 15 - 20 let. Když jsme nakaženi parazity, tak nám tato skutečnost dělá mnoho problémů.

1. Paraziti se živí důležitými látkami, které člověk bezpodmínečně potřebuje k životu a získává je potravou.

2. Způsobují celou řadu onemocnění  - kolitidy, hepatitidy, pneumonii, cukrovku, alergii, dokonce i infarkt myokardu. Podle UNESCa je každý druhý člověk nakažen parazity.

Při výzkumech, které předvedla Marie Simjovovna, zjistila, že neexistuje žádný člověk, který by v sobě neměl žádné parazity. Oficiální medicína používá proti parazitům silné toxické preparáty, které mají velké vedlejší účinky. Kromě toho preparát má zúžené působení. Působí pouze na některé parazity a na některé nepůsobí vůbec.

Lidové léčitelství má bohaté zkušenosti s léčbou parazitů. V lidové medicíně Ruska, v Číně a v Tibetu existují recepty, které člověku neškodí a zbaví ho prakticky všech parazitů. Paní Simjonovová je členem Ruské akademie věd. Je autorkou mnoha knih, ve kterých popisuje metodiku, která se nazývá:

" zbav se všech parazitů a žij bez nich".  Ve své škole používá směs bylin: pelyněk, hřebíček, řebříček, ženšen a další. Díky tomuto receptu se zbavilo parazitů více jak 1000 lidí, což bylo potvrzeno podrobnými laboratorními testy.

Bylinky na detoxikaci

Očišťující tobolky užívat 4x denně 30 minut před jídlem po dobu 14 dnů. Dávka se rozděluju podle hmotnosti: 90 -100 kg /1000mg, 70 -90 kg/800mg, 50 - 70kg/600mg, 30-50kg/400mg, to znamená 10mg na kilo váhy. Poté 14 dní uděláme přestávku a dalších 14 dní užíváme. 2 měsíce uděláme přestávku a tento cyklus opakovat znovu. Paní Simjovová tvrdí, že "Abyste se zbavili parazitů, stačí provést jednu tuto kúru": 14 dní užívat, 14 dní přestávku a 14 užívat. Další kúra je již preventivní. Tu paní Simjovova doporučuje dělat každé 2 měsíce.

Při 14-ti denní pauze se doporučuje užívat EPAM ZELENÝ FRANCOUZSKÝ JÍL. Při očistné kúře je dobré užívat EPAM 11 a to 3 x denně 7 - 9 kapek, do převařené vychladlé vody hodinu po jídle.

Jedna denní dávka se aplikuje podle Vaší hmotnosti. Na 20 kg Vaší váhy (zaokrouhluje se nahoru) připadne 1 tobolka. Příklad: Při váze 60 kg se užívají 4x denně 3 tobolky vždy 30 minut před jidlem.

Detoxikaci můžete podpořit pitím Zásadité směsi MINERALY.
Pozor: Informace nejsou zdravotní tvrzení.

Působení bylinek

Hřebíček-Antioxidant, Normální činnost kardiovaskulárního systému -oběh – prokrvení, Normální trávení - chuť k jídlu, Libido, Normální funkce dýchacího systému

Pelyněk-Normální imunita a trávení

Ženšen-Duševní stav a výkon, koncentrace, koordinace, stres, Fyzický výkon a stav - kyselina mléčná, Erekce

Anýz-Normální funkce střevního a dýchacího systému


 


 

 Souvicející zboží
Zásaditá směs MINERALY
Zásaditá směs MINERALY LINIE
BYLINÁŘSKÉ KOŠTĚ
Hubněte se zásaditou směsí
Francouzský zelený jíl
Francouzský zelený jíl - tobolky

Pošli kamarádovi tuto stránku:

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: