Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Strana: 1
Novinky

Balíček na hubnutí a cholesterol Dr.Slim 100 tobolek + 50 tobolek Zdarma
Časově omezená akce. Dr.Slim 100 tobolek za 299,-Kč a 50 tobolek glukomannanu ZDARMA. Ušetříte 179,-Kč Objednejte si ZDE.


Zásilky na Zásilkovnu
Vážení zákazníci, objednané balíčky si můžete osobně vyzvednout v síti Zásilkoven za 75 Kč.Systém e-shopu sice neumožňuje vybrat zvolenou Zásilkovnu, ale můžete nám poslat zprávu nebo uvést Zásilkovnu jako dodací adresu. Hezký den.


Bylinář Karel: "Cesta ke zdraví je v odkyselení"
V překyseleném organismu se připravují podmínky k rozvoji nemocí. Odkyselením organismu připravujeme cestu ke zdraví. V kúře na odkyselení je Zásaditá směs MINERALY, Bylinářské koště a Koupelová sůl z Mrtvého moře Natur.Kúru můžete objednat ZDE.


Bylinář Karel doporučuje na "Detoxikaci a odkyselení":
Bylinář Karel doporučuje na detoxikaci a odkyselení Zásaditou směs Mineraly, bylinný čaj Bylinářské koště, Zelený jíl, Epam 11 alergický a dárek ke každé kúře! Sekce Bylinář Karel.


Hubněte se zásaditou směsí
Kúra na hubnutí pomůže řešit vaše problémy s váhou. V kúře na hubnutí je Zásaditá směs MINERALY LINIE, SYNEFRIN+NIACIN a bylinný čaj BYLINÁŘSKÉ KOŠTĚ odkyselující čistící.Pokud chcete hubnout, objednejte si ZDE.Aktuální cenové akce

Zelený jíl a tobolky
AKCE !    
383 Kč včetně DPH
Zelený jíl a tobolky na pročištění střev a trávicího traktu.
Vosí pas
AKCE !    
299 Kč včetně DPH
Vosí pas - tablety
Vosí pas a Bylinářské koště
AKCE !    
664 Kč včetně DPH
Vosí pas a Bylinářské koště doporučujeme těm, co chtějí zhubnout.
Bylinky na detoxikaci a odkyselení pro kuřáky
AKCE !    
709 Kč včetně DPH
Bylinky a minerály na detoxikaci organismu a odkyselení pro kuřáky
Zásadité směsi MINERALY 3 druhy
AKCE !    
795 Kč včetně DPH
Zásaditá směs MINERALY + Zásaditá směs MINERALY VITAL + Zásaditá směs MINERALY LINIEDetoxikace a odkyselení

Detoxikace, očištění, odkyselení, regenerace

Odkyselující detoxikační kúra pročišťuje střeva, trávicí trakt a neutralizuje překyselený organismu. V odborné literatuře se uvádí, že v překyseleném organismu může za určitých okolností docházet k zdravotním problémům. Tyto problémy se mohou projevovat jako záněty, bolesti, křeče. Vzniká tak chronická únava, alergie, ekzémy, mykózy, mohou se zde vyskytovat i paraziti. V překyseleném organismu dochází k narušení imunitního systému, trávicím obtížím i pálení žáhy. Vyloučeny nejsou ani psychické problémy, deprese, nesoustředěnost, poruchy učení, spánku, spánku, výkyvy v chování a pocit, že „nejsme ve své kůži“.

Detoxikace a odkyseleníPřekyselení organismu se podílí také vzniku a rozvoji onemocnění typu dna, artróza, osteoporóza, revmatismus, hemoroidy, poruchy prokrvení, infarkt, rakovina, celulitida, otoky, obezita, akné, nekvalitní vlasy a nehty. Jedním z hlavních původců překyselení je nesprávná životospráva, životní prostředí, kouření, stres, fyzické a psychické vypětí. Kyselost neutralizují zásadité látky. Mezi tyto zásadité látky patří např. vápník, hořčík, draslík, sodík a další.

Řešení při překyselení organismu je odkyselení

tady je vhodná Zásaditá směs MINERALY, což je ochucená sypká směs na přípravu zásaditého nápoje s obsahem vápníku, hořčíku, draslíku a sodíku. Použití: 3x denně vypijte sklenici Zásadité směsi MINERALY.

Doplníte tím potřebné minerály, tekutiny a neutralizujete kyselost. MINERALY nápoj s příchutí mandarinky je slazený sukralózou, mírně medový nádech mu dodává kurkuma, používaná jako koření na podporu imunity, při žaludečních potížích, působící protizánětlivě a nejspíš posiluje i činnost mozku. MINERALY je vhodné používat také při zvýšené fyzické námaze, mírní kocovinu, v horkém počasí doplní minerální látky. MINERALY je možné užívat bez přerušení dlouhodobě jako běžnou součást stravy dětí i dospělých, je vhodný v prevenci i při onemocněních, vzniklých z překyselení, vhodný je pro diabetiky i obézní.

Detoxikace střev

Důkladnou detoxikaci střev a trávicího traktu zajistí Francouzský zelený jíl, někdy se zkráceně uvádí jako Zelený jíl EPAM, který působí mechanicky na sliznice jako „kartáček na střeva“. TV reklamy tvrdí, že 70% imunity vzniká ve střevech. Zanesené střevo=snížená imunita. Choroby a alergie mohou na vyčerpaný organismus zaútočit. Odolávat lze jen určitou dobu, pak choroby vítězí…

Jak připravit Francouzský zelený jíl 

Postup přípravy a další spoustu zajímavostí o zeleném jílu najdete na našich stránkách. Během detoxikační kúry je nutné zvýšit pitný režim, protože při likvidaci parazitů, detoxikaci organismu a odkyselování je potřeba všechno patogenní vyplavit. Bylinářské koště, čistící a odkyselovací bylinný čaj, je pro to přímo stvořený. Tibetský biostimulátor EPAM 11- alergický harmonizuje nadměrnou kyselost organismu=udržuje acidobazickou rovnováhu, má také protialergické a protiparazitální účinky. Zejména nerovnováha kyselin a zásad se může podílet mimo jiné i na rozvoji zánětů v těle, alergických reakcích, způsobuje také různé bolesti kloubů apod. Další informace o odkyselení také hledejte na našich stránkách. Odkyselovací a detoxikační kúru jsme pro vás připravili v e-shopu Zentrichovy apatyky

Zkušenosti pro Vás posbírala bylinářka Hanka Parmová , 604 475 351


Ušní svíce Lucie 2kusy máta, eukalyptus, borovice
   
156 Kč včetně DPH
Přírodní relaxační prostředek využívající účinků bylin a tepla z hořící svíčky ke zlepšení prokrvení ucha, lze použít při poruch spánku a celkové relaxaci organismu.
PANCREZEN - Slinivka 50g
   
58 Kč včetně DPH
Čaj zlepšuje funkci slinivky, tlumí plynatost, bolest břicha. Složení: ostružiník, fnykl, kmín, ovesné vločky, řepík, puškvorec
Kaštan pravý-Gemmoterapie Naděje
   
133 Kč včetně DPH
Trávení, lymfatický systém, antioxidant, imunita, pokožka  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: