Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Kittlova mast

Díky pověstem o zázračném léčení čaroděje Kittla, které v ústním podání a později v písemné podobě zaznamenali kronikáři, se nám do dnešních dnů dochovaly informace o severočeském Faustovi - doktoru Kittlovi.

Velkého věhlasu a uznání se dostalo jeho"zázračné masti", námi pojmenované na jeho počest Univerzální Kittlova mast. Za zachování receptu vděčíme krádeži. Vnuk ukradl svému strýci " kouzelný " plášť a nalezl v něm cedulku s tajuplným záznamem.V přesvědčení, že objevil zaklínací formuli , která mu umožní létat na kouzelném plášti, se s ní vypravil do Žitavy za tamním katem, který mu prozradil, že je to předpis na jakousi mast.

Podle dochovaných záznamů mast působila na vše, co pocházelo od zkažené krve a jedů v těle. Přeloženo do dnešní řeči to znamená, že "Kittlovka ", Kittlova mast,  je účinná na bolesti kloubů, svalů, šlach, revmatismus, artrózu a na kožní potíže: ekzémy, lupénky, akné, plísně, růžovku.

Složení: včelí vosk, rostlinný olej, síra, kafr, terpentýnový olej, Kafr obsažený v masti je podle tibetských traktátů nazýván " Králem léčivých prostředků", snižuje teplo a vytahuje zastaralý žár z těla.Tibetští lámové využívají kafrovou vůni k odstranění necitlivosti a podrážděnosti. V Kittlově masti používáme výhradně přírodní kafr, který si uchovává svoji léčivou energii. Síra, čertovská to ingredience a hlavní účinná složka Kittlovy masti, má tu schopnost, že napomáhá k obnově kloubního maziva.

Působením přes pokožku se síra dostane do všech částí těla, kde může své vynikající účinky plně ukázat. Tu skutečnost, že projde celým tělem jsme si ověřili při aplikaci masti např. na nohou. U některých lidí došlo k černání šperků ze zlata nebo stříbra. Vedlejším a o to příjemnějším efektem působení "Kittlovy masti" je , že mnohým uživatelům masti se přestaly tvořit lupy, přestože mast aplikovali na bolavé klouby.

Kafr, síra a včelí vosk jsou součástí mnoha tibetských a čínských mastí určených např. na léčení zánětlivých onemocnění kloubů.Pro zvýšení účinku Kittlovy masti na bolavé klouby i kožní potíže doporučujeme popíjení Kittlova čistícího čaje, který usnadní Kittlovce její práci... Recept na mast je starý 360 let a není náhoda, že se dochoval až do dnešních dnů. Záznam o masti severočeského Fausta končí : "Probatum est- Jest to vyzkoušeno"

Kittlova mast

         Mast velice dobře působí na:

Bolesti kloubů, svalů a šlach

Artrózu, revmatismus, dnu

Plísně, akné, růžovku,

Ekzémy, lupénky

 

V severočeském bylinářství rodě Kittelů vznikla asi před 360-ti lety „zázračná“ mast. Její složení se dostalo k lidu díky krádeži. Synovec odcizil strýcovi lékaři kouzelný plášť. V kapse našel cedulku, kterou rozluštil až žitavský kat. Tato mast léčila všechno, co pocházelo ze špatné krve a od jedů v těle.

Složení této masti je: včelí vosk, rostlinný olej, síra, kafr, terpentýnový olej.

„Probatum est-jest to vyzkoušeno“.

Tak končí záznam o masti severočeského Fausta…

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: