Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Síra-prvek života

Síra v masti 

Síra patří do skupiny hlavních prvků, pro lidský organismus nezbytných. Charakter má kyselinotvorný, to znamená, že v těle tvoří kyselinu. Nedostatek síry je stejně špatný jako její přebytek. Podle čínské medicíny je potřeba dosáhnout rovnováhy. Vzhledem k tomu, že v naší stravě, hlavním zdroji síry, se potraviny s jejím vysokým obsahem často nevyskytují, tak nám spíše hrozí nedostatek. Pokud ovšem nepoužíváme nadměrně trvalou ondulaci, vlasová tužidla a některé kondicionéry, které by se mohly stát zdrojem toxických látek.

Zdroje síry v potravinách : kapusta, cibule, růžičková kapusta, květák, česnek, maliny, chaluhy, brokolice, hlávkový salát , pšeničné klíčky aj. - Je to nekovový prvek žluté barvy, hojně v přírodě zastoupený - Je obsažena v řadě molekul nezbytných pro fungování živých organismů -

Je známá již od dávnověku, staří Číňané jí například používali do střelného prachu, používá se také v chemickém průmyslu na výrobu zápalek - síra chrání buňky před toxickými účinky těžkých kovů - síra se k síření sklepů a sudů na víno nebo pivo používá dodnes Nás ale zajímají její účinky pro náš organismus.

Síra tvoří důležitou složku fungicidů, to jsou prostředky, které působí proti růstu hub a plísní. Síra desinfikuje krev, podporuje nezbytné oxidační reakce, stimuluje vylučování žluče, pomáhá organismu vzdorovat bakteriím a chrání buněčnou protoplasmu, chrání před toxiny, negativními vlivy záření a znečištění, čímž zpomaluje proces stárnutí. Podílí se na syntéze kolagenu, nejdůležitější bílkoviny pro zdravou kůži. Síra je nezbytně potřebná pro zdravý růst vlasů, na nehty, inzulin, chrupavky a krev. Napomáhá trávení a vylučování. Je oxidačním činitelem hemoglobinu. Síra udělala z česneku krále rostlin. Nedostatek síry způsobuje poruchy růstu, ekzémy, dermatitidy, lámavost vlasů a nehtů nebo jejich špatný růst.

Síra tvoří hlavnou účinnou složku Kittlovy masti určené na kůži-ekzém, lupenka, plísně, akné, růžovka. Kittlova mast je díky síře účinná i na problémy kloubů, šlach a svalů a má protizánětlivé a protibolestivé působení. Vyzkoušejte také Emulzní přípravek se sírou PsoriaActive.

Zázračná detoxikace, Robert S.Morse, Eminent,2006

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: