Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Zobrazení:

Řadit dle:

KatalogKittlova mast

Kittlova mast


Díky pověstem o zázračném léčení čaroděje Kittla, které v ústním podání a později v písemné podobě zaznamenali kronikáři, se nám do dnešních dnů dochovaly informace o severočeském Faustovi - doktoru Kittlovi. Velkého věhlasu a uznání se dostalo jeho"zázračné masti", námi pojmenované na jeho počest Univerzální Kittlova mast. Za zachování receptu vděčíme krádeži. Vnuk ukradl svému strýci " kouzelný " plášť a nalezl v něm cedulku s tajuplným záznamem.V přesvědčení, že objevil zaklínací formuli , která mu umožní létat na kouzelném plášti, se s ní vypravil do Žitavy za tamním katem, který mu prozradil, že je to předpis na jakousi mast. Podle dochovaných záznamů mast působila na vše, co pocházelo od zkažené krve a jedů v těle. Přeloženo do dnešní řeči to znamená, že "Kittlovka " je účinná na bolesti kloubů, svalů, šlach, revmatismus, artrózu a na kožní potíže: ekzémy, lupénky, akné, plísně, růžovku.

Kittlova mast EPAM
   
228 Kč včetně DPH
Kittlova mast se používá na zmírnění bolesti kloubů, páteře, svalů a šlach.Používá se při artróze, revmatismu, artritidě, lupénce a některých ekzémech, růžovce i akné.
Kittlův čistící čaj
   
83 Kč včetně DPH
Kittlův čistící čaj má výrazné čistící účinky na celý organismus, bylinky v něm obsažené upravují trávení a zklidňují psychiku.

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: