Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Detail produktu: Hubněte se zásaditou směsí
Nacházíte se v kategorii: Bylinář Karel
Hubněte se zásaditou směsí 1
Ceny jsou uvedeny včetně DPH
Název: Hubněte se zásaditou směsí
Cena: 701 Kč
Objednat:
Skladem
Hodnocení zboží
Průměrné hodnocení: 4.9 (Hodnotilo návštěvníků: 51)
Ohodnotit zboží:

Popis produktu
Bylinář Karel doporučuje:"Hubněte se zásaditou směsí"- součástí kúry je MINERALY LINIE + SYNEFRIN+NIACIN + Bylinářské koště bylinný čaj odkyselující čistící

Zásaditá směs pomáhá při překyselení organismu

Naše tělo je ve své podstatě chemická továrna, která pro svoji činnost potřebuje přesně dané podmínky. Hlavní podmínka životaschopnosti je rovnováha mezi kyselinami a zásadami v těle. Jen tak pro zajímavost uvádím, že většina toho, co nám chutná, je kyselé, většinou nezdravé. Většina toho, co je zdravé, nám zas tak moc nechutná.

 

Abychom fungovali alespoň v rámci možností, musí si naše buňky podržet vodu, aby mohla být kyselost částečně neutralizovaná. K odkyselení je potřeba dostatek zásaditých látek, což jsou především minerály vápník, hořčík, sodík a draslík a voda. Když je nedodáváme potravou, jsou odebírány z kostí a zubů. Kyseliny způsobují slučování tuků, minerálů a jiných látek, z toho potom vznikají kameny ledvinové, žlučové, jaterní, dále obezita, celulitida, nemoci látkové výměny… Kyseliny vyvolávají lepivost krvinek a destiček, to vyvolá buněčné hladovění způsobené špatným zužitkováním živin. Zásady se rozptylují, aktivizují a čistí tělo, způsobují anabolismus=budování, růst a tvoření, k tomu musí být přítomny i kyseliny.

Zásadité látky ochlazují a působí na tkáně protizánětlivě, mohou tkáně uzdravovat, živiny se v zásaditém prostředí mohou štěpit a tím zužitkovat v organismu Kyseliny způsobují katabolismus=rozklad, štěpení, destrukce, musí být ovšem přítomny i zásady.

 

K odkyselení organismu doplněním zásaditých látek jsme vyvinuli Zásaditou směs MINERALY LINIE. MINERALY LINIE je směs minerálních látek vápník, hořčík, sodík a draslík doplněná o vlákninu z akácie, vitageny a vitamíny skupiny B, rozpustné ve vodě. Zásaditá směs MINERALY LINIE je ochucený sypký prášek na přípravu minerálního nápoje pro denní pití.

Kombinace použitých surovin„nastartuje“metabolismus, posílí vyčerpaný organismus, uleví při otocích a intoxikaci kyselými látkami, které se zdržují v překyseleném těle.

 

Zákazníci, kteří používají zásaditou směs MINERALY, uvádějí, že během několika dní jim „zmizí“tak 2-3 kg. Vysvětlují si to tím, že organismus nemusí pro své přežití zadržovat vodu, protože mu jsou dodány na odkyselení zásadité minerály. Směs MINERALY LINIE je tedy zesílená formule zásaditých minerálů, vitamínů a vlákniny zaměřená na regeneraci organismu spojenou s úpravou metabolismu a tím snížení nadváhy. Pro docílení odkyselování je vhodné dodržet pitný režim, což znamená, že nápoj používáme tak 3-4 x denně.

 

Další tekutinou podporující regeneraci tkání odkyselením, je čaj BYLINÁŘSKĚ KOŠTĚ. Bylinářské koště čistící odkyselující bylinný čaj je vhodné pít 3 x denně. Bylinářské koště vymete z těla všechny nečistoty, provede „jarní úklid“, vysmejčí všechny kouty. A úplně nejsilnější kombinace zaměřenou na odkyselení a hubnutí dosáhneme tak, že přidáme k MINERALY LINIE a Bylinářskému koštěti ještě tablety SYNEFRIN +NIACIN, které nám pomohou s likvidací tuků v těle. Synefrin+Niacin "Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu."

 

Existuje určité omezení, kdo by tyto tabletky neměl užívat. Nevhodné jsou při stresu, psychóze, epilepsii, zvýšeném krevním tlaku, problémech se štítnou žlázou, glaukomu, zvětšené prostatě, bolestech hlavy, astmatu, těhotenství. Zdravé a příjemné hubnutí, které doporučuje Bylinář Karel, napomůže k tomu, že se budeme cítit méně unaveni a získáme životní elán.

 

Nebuďme kyselí, buďme zásadití. Nebuďme nemocní, buďme zdraví.

Výše uvedené informace o zásaditých směsích nejsou zdravotní tvrzení.Souvicející zboží
Zásaditá směs MINERALY LINIE
SYNEFRIN+NIACIN
BYLINÁŘSKÉ KOŠTĚ

Pošli kamarádovi tuto stránku:

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: