Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Detail produktu: Kittlova mast EPAM
Nacházíte se v kategorii: Kittlova mast
Kittlova mast EPAM 1
Ceny jsou uvedeny včetně DPH
Název: Kittlova mast
Cena: 228 Kč
Objednat:
Skladem
Hodnocení zboží
Průměrné hodnocení: 4.7 (Hodnotilo návštěvníků: 28)
Ohodnotit zboží:

Popis produktu
Kittlova mast se používá na zmírnění bolesti kloubů, páteře, svalů a šlach.Používá se při artróze, revmatismu, artritidě, lupénce a některých ekzémech, růžovce i akné.

Kittlova mast-jak vznikla receptura

V severočeském bylinářském rodě Kittelů vznikla asi před 360 lety “zázračná mast”. Složení této masti se dostalo mezi lidi díky krádeži. Synovec totiž svému, lékaři, odcizil kouzelný plášť. V kapse našel cedulku, kterou rozluštil až žitavský kat. Tato mast léčila vše, co pocházelo od  jedů v těle.O dalších tajemstvích spojených s Kittlovou mastí si můžete přečíst na našich stránkách v sekci Kittlova mast.

Známý český bylinář Jos. A. Zentrich našel ve starých spisech návod na výrobu této masti a provedl malou změnu ve složení, protože v původní receptuře byla jedovatá látka, která se dnes nesmí používat.

Mast si bylinář Zentrich nechavával dlouhá léta připravovat v lékárně. Jeho pacienti byli s mastí, kterou na počest bylináře a čarodějného Fausta - Kittela pojmenoval " Kittlova mast" velmi spokojeni. Kittlova mast se původně nazývala Zámečnická. Na počest bylináře a čaroděje Kittla ji pojmenoval bylinář Zentrich na KITTLOVA MAST, která se dnes již lidově nazývá Kittlovka.

Zkušenosti s Kittlovou mastí

Kittlova mast se vyrábí již mnoho let a její výsledky jsou za tuto dobu pozoruhodné. Během této dlouhé doby si Kittlovu mast vyzkoušely desetitisíce zákazníků, kteří měli různé zdravotní problémy od kožních problémů, jako jsou ekzémy či lupenky, až po bolesti kloubů apod.

Ve starém spise o Kittlově masti je na závěr uvedeno ,,Probatum est - jest vyzkoušeno". Toto potvrzujeme podle reakcí zákazníků, kteří nám své zkušenosti sdělují, že Kittlova mast skutečně funguje a to v některých případech až zázračně.

Na začátku roku 2000 jsme se s bylinářem Josefem A. Zentrichem dohodli a požádali firmu Epam, zda by se ujala výroby této masti. Firma EPAM je jejím jediným výrobcem originální Kittlovy masti.V originální receptuře MUSÍ být síra, která je hlavní účinnou složkou této Kittlovy masti.

Na co se používá Kittlova mast

Kittlova mast se osvědčila při artrózách, artritidách, pohmožděninách, poraněních svalů, kostí, kloubů, používá se na regeneraci kloubní chrupavky, v některých případech vyléčila lupénku a ekzém.Kittlovu mast můžete použít tak, že postižené místo mastí namažete, případně Kittlovu mast do bolavého místa vmasírujete. Kittlova mast se také může použít ve formě obkladu, hustě namazané místo překryjete folií a obvážete tak, aby např. bolavý kloub byl zabezpečen.

Epam KITLOVA MAST je právoplatnou ochrannou známkou na výrobek.

Cokoliv jiného, co se vydává za Kittlovu mast, jako např.Zámečnická mast, není originální receptura léčitele Kittla.

Použití Kittlovy masti

Kittlova mast odstraňuje bolesti kloubů,páteře, svalů a šlach. Pomáhá při artróze, revmatismu, artriridě, lupénce a některých ekzémech .

Originální složení Kittlovy masti

včelí vosk, síra, kafr, rostlinný olej, terpentýn lékopisné kvality

Jak odstranit kožní obtíže

Problémy s pokožkou i problémy s klouby se objevují v mnoha případech tam, kde je překyselený organismus. Ten je překyselený mimo jiné i tam, kde se vyskytuje zánět. Odkyselení organismu můžete provádět např. Zásaditou směsí MINERALY, což je sypká směs na přípravu zásaditého nápoje s obsahem vápníku, hořčíku, sodíku a draslíku, které se z překyseleného organismu"ztrácejí", aby vyrovnaly převahu kyselin. Ta může způsobovat např. osteoporóru, dnu, revmatismus, kožní nemoci jako akné, lupénku, ekzém a další problémy. K odkyselení organismu můžete použít také Francouzský zelený jíl a bylinný čaj odkyselující čistící Bylinářské koště.

Kittlova mast-zkušenosti s používáním

Kittlova mast-tajemství vznikuSouvicející zboží
Zásaditá směs MINERALY
Zásaditá směs MINERALY LINIE
BYLINÁŘSKÉ KOŠTĚ
Hubněte se zásaditou směsí
Francouzský zelený jíl
Francouzský zelený jíl - tobolky

Pošli kamarádovi tuto stránku:

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: