Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Detail produktu: Kittlův čistící čaj
Nacházíte se v kategorii: Kittlova mast
Kittlův čistící čaj  1
Ceny jsou uvedeny včetně DPH
Název: Kittlův čistící čaj EPAM
Cena: 83 Kč
Objednat:
Skladem
Hodnocení zboží
Průměrné hodnocení: 5 (Hodnotilo návštěvníků: 9)
Ohodnotit zboží:

Popis produktu
Kittlův čistící čaj má výrazné čistící účinky na celý organismus, bylinky v něm obsažené upravují trávení a zklidňují psychiku.

Kittlův čistící čaj

má výrazné čistící účinky na celý organismus, posiluje jaterní, žaludeční a střevní činnost, zlepšuje trávení, náladu a zjasní mysl.

Složení Kittlova čistícího čaje :

máta, pampeliška, andělika, řebříček, benedikt, třezalka, hořec

Účinky bylinek v směsi:

řebříček-normální činnost močových cest, ledvin, trávení, dýchací systém, menstruační komforkt

andělika-normální trávení, chuť k jídlu, činnost jater-pročištění, normální funkce žaludku(ph rovnováha) a dýchacího systému, přirizená obranyschopnost-odolnost.

benedikt- normální funkce dýchacího systému a trávení

hořec-normální trávení a osvěžení těla

máta-působí na normální trávení a činnost střev, proti nadýmání, na přirozenou obranyschopnost-imunitní a dýchací systém, zlepšuje relaxaci-spánek

pampeliška-normální činnost jater, žaludku a trávení, stimulace trávení, normální činnost močové soustavy, metabolismus sacharidů, antioxidant

třezalka -normální trávení, normální funkce dýchacího a kardiovaskulárního systému, močových cest a ledvin,normální stav pokožky,osvěžení těla a také na imunitu. Třezalka přináší pocit duševního zdraví-působí na emoční rovnováhu, relaxaci, navozuje pozitivní náladu a potlačuje poruchy spánku,přináší duševní rovnováhu při menstruačním cyklu.  

 

Čarodějný doktor Kittel, doktor lidumil, byl v severočeském kraji velmi oblíben u svých pacientů, které léčil bylinami rostoucími v jeho bylinkové zahrádce. Používal i bylinky cizokrajné. Aby svým pacientům pomohl, za to prý zaprodal svoji duši temným silám. Možná i proto jeho receptury sklízely takový úspěch. Doktor Kittel používal v léčení "všeho, co pocházelo od jedů v těle" Kittlovu mast. Doporučujeme Kittlův čistící čaj a Kittlovu mast používat všude tam, kde je potřeba ulevit od bolesti, vyčistit organismus. 

Kittlova mast-čarodějné bylinky a plášť


Pošli kamarádovi tuto stránku:

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: