Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Příčiny překyselení organismu

Čím dojde k překyselení organismu?

Zásaditá detoxikační kúraK překyselení organismu, to je převaze kyselin nad zásadami, dochází špatnou životosprávou, životním stylem, kouřením a vliv má i životní prostředí.

Které to jsou kyselinotvorné potraviny?

Bílé víno, ovocné víno, to zná každý, kdo to s vínem přežene, že druhý den pálí žáha a bolí hlava, sladové pivo,... Sladkosti-cukr, třtinový cukr, bonbóny, cukrovinky, dortíky, buchty, sušenky, limonády slazené cukrem,… Maso-hovězí, husa, jehněčí, krocan, langusty, ančovičky, losos, makrela, pstruh, sleď, sardinky, štika, tučné vepřové, tuňák, úhoř, zajíc, kotletky,… Masné výrobky-jatýrka, salám, paštičky, karbanátek, klobásky, tlačenky, rybí tyčinky, šunka,… Sýry-ementály, tavené sýry… Dochucovadla-kari koření, kečup, majonéza,… Pochutiny-buráky, brambůrky, preclíčky, čokoládové jazýčky, kandované ovoce…

Kyselé dobroty

Když se nad tím zamyslíme, tak je to většinou právě to, co máme rádi, čím se běžně stravujeme, co nám chutná a čeho se nechceme zrovna vzdát. Ani moc neřešíme, že nám je občas těžko, pálí nás žáha, trpíme na větry apod. Naše strava by měla obsahovat maximálně zhruba 20 % kyselinotvorných potravin, to by měly být ty vychytávky, které doplní základní skladbu potravy. K zdravému životu potřebujeme totiž obojí, kyselou i zásaditou potravu. Všechno musí být v rovnováze. Nelze dlouhodobě dávat přednost jednomu před druhým. Všechny extrémy vedou k nerovnováze. Pokud nás nepřinutí opravdu závažné zdravotní problémy, tak se dobrovolně nevzdáme toho, co nám chutná.

První pomoc při překyselení organismu:

Doporučuji regulovat překyselený organismus alespoň pitím bylinných čajů, které působí zásadotvorně. K masu, které nám chutná můžeme přidat syrovou nebo lehce dušenou zeleninu i s čerstvými bylinkami. Při překyselení je vhodné pít dostatek tekutin, nejlepší je čistá voda a bylinkové čaje. Není vhodné používat přeslazené šťávy a sirupy k dochucení vody. Rychlou první pomoc nabízí zásaditá směs MINERALY.

Co to je zásaditá směs MINERALY? MINERALY je sypká směs minerálních látek k přípravě minerálního nápoje. Obsahuje minerály,zásaditá směs MINERALY které působí zásadotvorně a neutralizují nadměrnou kyselost organismu. Není slazená cukrem, ale sukralózou, má sladkokyselou chuť a příjemnou vůni mandarinek. Lehce barvená je přírodním kořením- kurkumou, která dodává nápoji medový vzhled. Kurkuma pomáhá při zažívacích potížích, má protibakteriální a protizánětlivé účinky, povzbuzuje imunitní systém, uklidňuje podrážděný žaludek, preventivně působí na srdce a játra, povzbuzuje tvorbu a tok žluči.

Pro koho je určená zásaditá směs MINERALY?

Zásaditá směs MINERALY se může používat dlouhodobě v rámci prevence různých nemocí vyvolaných nadměrnou kyselostí organismu. Odkyselující směs MINERALY můžeme používat také jako první pomoc při dietních chybách, po těžkém jídle, při kocovině. MINERALY zásaditá směs minerálních látek je také vhodná pro sportovce k neutralizaci kyseliny mléčné, která se vyplavuje při fyzické zátěži a způsobuje bolesti svalů a únavu. Odkyselující směs MINERALY můžeme používat při zvýšené psychické zátěži, ve zkouškovém období studentů, při stresu, kdy dochází k překyselení organismu.

Bylinářské koště                                                                

K odkyselení dobře poslouží také dodávání tekutin, vhodné jsou zvláště bylinné čaje.

Zkuste Bylinářské koště odkyselující čistící bylinný čaj.

 

Zajímavé informace najdete např. v knize Roberta S. Morse - Zázračná detoxikace

Další informace o detoxikaci jsou také v knize MUDr. Jonáše-Praktická detoxikace.

 

 

 

 

Bylinářka Hanka Parmová

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: