Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Detail produktu: BIORA BIOMASSAGE - Lubrikant vaziva
Nacházíte se v kategorii: Biora
BIORA BIOMASSAGE  - Lubrikant vaziva 1
Ceny jsou uvedeny včetně DPH
Název: BIORA BIOMASSAGE - Lubrikant vaziva
Cena: 156 Kč
Objednat:
Skladem
Hodnocení zboží
K tomuto zboží není žádné hodnocení. Buďte první kdo ohodnotí toto zboží !
Ohodnotit zboží:

Popis produktu
BIORA BIOMASSAGE - Lubrikant vaziva - je masážní prostředek na klouby a svaly

BIORA BIOMASSAGE  - Lubrikant vaziva - je první masážní forma vysokomolekulárního hyaluronanu k regeneraci pohybového aparátu po nadměrné zátěži, před, v průběhu i po sportovních výkonech a podobně. Udržuje pohybový aparát v dobrém stavu a působí jako prevence pohybových potíží. Je vhodný k dennímu použití při všech typech pohybových potíží. Vstřebává se zcela, nezanechává skvrny, nemá žádné známé vedlejší negativní účinky.

Aktivní součástí Biora Biomassage lubrikantu vaziva je vysokomolekulární kyselina hyaluronová, jako přírodní polymer, který je důležitou součástí mimobuněčné hmoty a je zvlášť přítomná ve vysoké koncentraci v kloubech a synoviální tekutině. Kromě hydratačních a lubrikačních vlastností má výrazný účinek v podpoře hojení, zvyšuje aktivitu makrofágů (buněk usazených v tkáni, specializovaných na pohlcování cizorodých částic, např. odumřelých buněk) podporuje migraci a profilaci fibroblastů – fixních buněk ve vazivu, které jsou zdrojem vazivových vláken ,tedy mechanicky i funkčně podporuje proces hojení a posiluje imunitní schopnost vaziva.
Dalším obsaženým a významným prvkem je chondroitinsulfát, který je nezbytný pro regeneraci chrupavek. Při degenerativních stavech dochází k snižování délky chondroitinsulfátových řetězců a snižování jejich celkového obsahu v chrupavce. Dochází k ubývání na její tloušťce a chrupavka ztrácí svou elasticitu. Pravidelnými aplikacemi Biora Biomassage masážního lubrikantu se předpokládá zabránění absence obou těchto významných látek pro zachování zdravého pohybového aparátu a také jako prevence pohybových potíží.

 


Pošli kamarádovi tuto stránku:

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: