Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Detail produktu: Bylinář Karel:„Cesta ke zdraví je v odkyselení“
Nacházíte se v kategorii: Bylinář Karel
Bylinář Karel:„Cesta ke zdraví je v odkyselení“ 1
Ceny jsou uvedeny včetně DPH
Název: Bylinář Karel:„Cesta ke zdraví je v odkyselení“
Cena: 467 Kč
Objednat:
Skladem
Hodnocení zboží
Průměrné hodnocení: 5 (Hodnotilo návštěvníků: 16)
Ohodnotit zboží:

Popis produktu
V kúře na odkyselení je Zásaditá směs MINERALY, Bylinářské koště a Koupelová sůl z Mrtvého moře.

Cesta ke zdraví je v odkyselení organismu 

V současné době rapidně přibývá nemocných a obézních lidí ve všech věkových skupinách. Podle čínské medicíny může nemoc vzniknout tam, kde jsou pro to nastolené vhodné podmínky. Vhodné podmínky pro rozvoj nemoci jsou tam, kde panuje nerovnováha v organismu.

Rovnováha v organismu

Organismus je v rovnováze, jestliže je vyrovnaný podíl mezi zásaditými a kyselými látkami. V naší civilizaci bohužel převládá kyselé nad zásaditým. Jak je to možné? Hlavní podíl na překyselení organismu má naše strava, životní styl, stres, kouření, nedostatek pohybu.

Jak poznáme překyselení organismu?

Překyselený člověk má problémy s trávením, pálením žáhy, plynatostí, obvykle bývá obézní s projevy celulitidy, na pokožce se překyselení projevuje jako některý ekzém, akné, různé boláky, vysušená kůže, padání vlasů, jejich zhoršená kvalita. Překyselený člověk je nesmírně unavený, bodejť by nebyl, když buňky jeho těla bojují o přežití. Kyselý člověk má problémy s psychikou, špatně spí, bývá vzteklý, nerozhodný, nervózní, má zhoršenou paměť atd.

Zásaditá směs MINERALYJak se můžeme odkyselit?

Samozřejmě, že nejdůležitější je úprava životosprávy. Na odkyselení je vhodné použít Zásaditou směs MINERALY, což je směs minerálů hořčík, vápník, sodík a draslík. Tato sypká směs je ochucená, není slazená cukrem, ale sukralózou, takže ji mohou používat i diabetici, obézní jedinci i děti. Bylinář Karel doporučuje pít zásaditý nápoj 3-4 x denně. Už po 1. týdnu používání dochází k odkyselování organismu a tím k ústupu některých projevů spojených s překyselením. Zaznamenali jsme také zhubnutí u většiny uživatelů Zásadité směsi MINERALY až o 2 kg za 1. týden. To překyselené buňky upustily vodu, kterou si zadržovaly pro své přežití.

Důležitost pitného režimu pro zdraví

Pitný režim, který je nezbytné dodržovat, jestliže jsme překyselení, vhodně doplní Bylinářské koště, odkyselující čistící čaj, který „vymete“všechny nečistoty ven. Odkyselení provádíme také přes pokožku, což je náš největší detoxikační orgán, na kterém se také hodně problémů projevuje. Koupelová sůl z Mrtvého moře

Koupele

Pro tento účel vyzkoušejte Koupel se solí z Mrtvého moře. Mrtvé moře patří mezi několik málo nejslanějších bezodtokových jezer na světě. Salinita vody, slanost, Mrtvého moře dosahuje přibližně 33 %, což je téměř 10x více než slanost oceánů a moří. Mořská voda obsahuje mimořádné množství minerálních látek. Zásadité minerály vápník, hořčík, sodík a draslík se podílejí na odkyselování organismu, zásobují energií a napomáhají metabolismu. Bróm a síra jsou nutné pro zdravou pokožku, zmírňují kožní potíže, jód je potřebný pro štítnou žlázu.

Během koupele ve vodě se solí z Mrtvého moře dochází k uvolňování toxinů z těla a zároveň minerály z Mrtvého moře se vstřebávají přes pokožku do našeho organismu, čímž dochází k detoxikaci těla a regeneraci buněk. Sůl z Mrtvého moře se používá při onemocněních kůže, působí antisepticky, podporuje pevnost kůže, je přátelská k našim svalům, kloubům a kostem, pomáhá při odbourávání stresu.

Další informace o odkyselení najdete v Radách Bylináře Karla.

Výše uvedené informace nejsou zdravotní tvrzení.Souvicející zboží
BYLINÁŘSKÉ KOŠTĚ
Zásaditá směs MINERALY
Koupelová sůl z Mrtvého moře NATUR 400 g

Pošli kamarádovi tuto stránku:

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: