Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Detail produktu: BIORADERM - "žehlička pleti"-pleťová maska
Nacházíte se v kategorii: Pleťové masky a vody
BIORADERM  - "žehlička pleti"-pleťová maska 1
Ceny jsou uvedeny včetně DPH
Název: BIORADERM - "žehlička pleti"
Cena: 156 Kč
Objednat:
Skladem
Hodnocení zboží
Průměrné hodnocení: 5 (Hodnotilo návštěvníků: 6)
Ohodnotit zboží:

Popis produktu
BIORADERM - "žehlička pleti"-pleťová maska s vyhlazujícím a omlazujícím účinkem na pleť

BIORADERM  - "žehlička pleti je pleťová vstřebatelná maska s obsahem přírodní kyseliny hyaluronové. Tento kosmetický prostředek se po aplikaci okamžitě vstřebává, efekt je ihned viditelný. Komplex hyaluronanu navrací pleti její přirozenou jemnost a pružnost, vyhlazuje kožní reliéf a pleť hydratuje. Bioraderm neobsahuje konzervační látky, proto je vhodný i pro citlivé typy pletí. Bioraderm se vstřebává zcela, doba účinnosti není tedy limitována. Protože účinná látka je látkou tělu vlastní, je mimořádně dobře při vnější aplikaci snášena všemi typy pletí včetně citlivých.

 

Aplikace - Bioraderm se nanáší na omytou pleť a jemně vtírá do pokožky konečky prstů. Po krátké době se vstřebává a neodstraňuje, nezanechává viditelné skvrny ani pocit mastné pokožky. Pro silný hydratační účinek chraňte pleť po použití před mrazem.

Balení obsahuje 4 jednorázové ampule každá o objemu 4ml. Po otevření ampulky je možné nespotřebované množství uchovat v chladu po dobu dvou až tří dnů a poté spotřebovat. Celkovou kúru je tímto možné prodloužit ze čtyř až na osm dnů (2ml/den).


Pošli kamarádovi tuto stránku:

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: