Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Rady Bylináře Karla

Bylinář Karel

Pod názvem Bylinář Karel uvádíme novou řadu výrobků vyráběných podle našich receptur. Bylinář Karel se zaměřuje hlavně na odstranění příčin zdravotních problémů, mezi které patří bolesti kloubů, svalů, šlach dále různé typy zánětů, ať je to zánět ledvin a močových cest, zánět vaječníků, skrytý zánět apod.

 

Krédem Bylináře Karla je -"léčivá síla přírody".Bylinář Karel

Hojně rozšířené jsou kožní nemoci- ekzém, lupénka, akné, kopřivka, plísně na kůži a nehtech. Patří sem i rakovina, civilizační nemoc. Bylinář Karel hledá cestu, jak nastartovat samoléčící schopnosti organismu a jak použít nejen bylinky na bolest bez toho, aby příčina byla potlačena.

 

Bylinář Karel vidí cestu ke zdraví:

Je bezpodmínečně nutné organismus očistit - detoxikovat, což spočívá hlavně v neutralizaci nadměrné kyselosti organismu, tj. odkyselení, prováděné doplněním zásaditých a zásadotvorných minerálních látek, a poté organismus vyčistit. V mnoha případech si organismus potom pomůže sám, to je ta léčivá síla přírody.

 

Zdraví=rovnováha

Čínská medicína vyrovnává jin a jang, Bylinář Karel vyrovnává kyselost a zásadité látky. Oba dělají totéž, hledají rovnováhu, tolik potřebnou pro naše zdraví.

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: