Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Bylinář Karel doporučuje na ekzém, lupenku a akné

Kožní onemocnění

Podle čínské medicíny je vizitkou stavu tlustého střeva a plic naše pokožka. Jestliže se objevují různé kožní projevy jako ekzémy,Bylinářské koště lupenky, akné, dermatitidy, vřídky, vyrážky a jinak nečistá a povadlá pleť, tak to znamená, že uvnitř organismu není všechno tak, jak má být. Tlusté střevo je zanesené, na jeho sliznici ulpívají zbytky, které se nemohou vyloučit, v organismu probíhá otrava toxiny, přemnožují se patogenní bakterie a viry.

Vztah pokožky a tlustého střeva

Tělo nemůže vyloučit odpadní produkty běžnou cestou, musí tak odpady vylučovat i pokožkou V první řadě je potřeba detoxikovat a odkyselit organismus. Překyselený organismus dovoluje totiž nežádoucím bakteriím, virům a parazitům, aby se usídlili uvnitř našeho těla a škodili tam. Likvidovat je můžeme mechanicky a neutralizací nadměrné kyselosti.

Francouzský zelený jíl na čištění střev

Přípravky na lupenku a ekzémFrancouzský zelený jíl působí jako“kartáček na střeva“. Ve formě nápoje projde celým trávicím ústrojím a očistí sliznice a zároveň působí zásadotvorně, čímž snižuje překyselení. Během 21 denní kúry je potřeba zvýšit pitný režim, aby se toxiny mohly vyplavit z organismu.

Bylinné čaje na detoxikaci

Bylinný čaj Bylinářské koště odkyselující čistící doplní tekutiny a pročistí detoxikační orgány, játra a ledviny a posílí jejich funkce. Zásadité minerální látky, vápník, hořčík, sodík a draslík, dodáme organismu ve formě zásadité směsi MINERALY. MINERALY je ochucená sypká směs zásaditých minerálů na přípravu nápoje, který se pije 3-4 x denně dlouhodobě, protože vlivem způsobu života, stresem, potravou, vzduchem, dochází k neustálému překyselování.

Síra pomáhá pokožce

Na pokožku budeme působit také přímo. Použijeme např. Emulzní přípravek se sírou PsoriaActive,  což je emulzní přípravek, který nahradil původní Bylinářovo mazání se sírou, regeneruje a pomáhá zklidňovat podrážděnou pokožku.

Kúra na kožní obtíže

Bylinář Karel doporučuje: „Vyzkoušejte na problematickou pleť: ekzém, lupénka, akné, dermatitida, plísně (mykózy) a na potíže s pohybovým aparátem: klouby, šlachy, chrupavky, kloubní spojení, vazy“. O síře je známo, že je pro lidský organismus nezbytná. Nedostatek síry je stejně špatný jako její přebytek.

Nedostatek síry může způsobit také: ekzémy, dermatitidy, lámavost vlasů a nehtů, jejich špatný růst, poruchy růstu, problémy s klouby, chrupavkami, šlachami.

Síra tvoří důležitou složku fungicidů - působí proti růstu hub a plísní, podílí na syntéze kolagenu, nejdůležitější bílkoviny pro zdravou kůži.

Síra desinfikuje krev a napomáhá trávení, stimuluje vylučování žluče, pomáhá organismu vzdorovat bakteriím a chrání buňky před negativními vlivy záření, znečištěním a toxickými účinky těžkých kovů, čímž zpomaluje proces stárnutí.

Zdroj síry je v potravinách-česnek, kapusta, majoránka, fazole, zelí, maliny, brokolice, květák, cibule a další. Síra se do organismu dostane také pokožkou. Pokožka stejným způsobem jako vylučuje toxiny ven, tak přijímá dovnitř vše dobré i zlé. Dobré je, že přijme pro naše zdraví nezbytnou síru, která je hlavní účinnou složkou Bylinářova mazání se sírou na klouby a pokožku.

Výrobky si můžete zakoupit v e-shopu Zentrichovy apatyky.

Informace o detoxikaci a odkyselení

Zdroj informací o detoxikaci, odkyselení organismu i důležitosti síry pro naše zdraví:R.S.Morse Zázračná detoxikace- Syrová strava a byliny pro dokonalou buněčnou regeneraci, Eminent

Informace o odkyselení organismu a další rady Bylináře Karla najdete na stránkách www.bylinar-karel.cz .

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: