Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Cesta ke zdraví=odkyselení zásaditou směsí

"Cesta ke zdraví vede přes odkyselení zásaditou směsí",

Proč si toto dovoluji tvrdit? Rozebereme si tedy toto tvrzení:

• Zdravý organismus, to je odkyselený organismus, tělo je tedy v harmonickém a vyrovnaném stavu.

• Nemocný organismus, to je překyselený organismus, tělo není v harmonii.

Co znamená odkyselený organismus?

Odkyselený znamená, že není nadměrně kyselý. Znamená to, že kyselost byla neutralizována=proběhlo odkyselení a v organismu je nyní dostatek zásaditých minerálních látek. Tyto nejdůležitější zásadité minerální látky jsou vápník, hořčík, sodík, železo, draslík. Příjem železa musí být kontrolován. Proto ostatní životně důležité zásadité minerální látky, které jsou obsaženy v „správném“, ideálním poměru, jsou hlavní účinnou složkou zásadité směsi MINERALY, určené na odkyselení organismu.

Co znamená, jestliže je organismus překyselený ?

Překyselený organismus je ten, kde převládají kyseliny, hodnota pH moči se zde obvykle pohybuje kolem 5,5-6,4 pH. Takovému organismu říkáme překyselený. Hodnota rovnovážná by se pohybovala zhruba kolem pH 7. Tato hodnota pH je závislá na denní době odběru, stravě, stresu apod., s různými faktory se mění. Překyselenému organismu chybí zásaditá směs zásaditých minerálních látek, která by překyselení neutralizovala.

Je pravda, že překyselení organismu může nastartovat rozvoj některých nemocí?

Kyseliny mohou způsobit s největší pravděpodobností za určitých okolností snad všechny známé nemoci i s jejich negativními, nepříjemnými projevy, jako jsou např: různé typy alergií, astma, ekzémy, obezitu, celulitidu, otoky. Překyselení se může projevovat i jako různé záněty kůže, záněty ve svalech, poruchy metabolismu typu dna a cukrovka, revmatismus a bolesti kloubů, svalů a šlach, zánět žaludku, pálení žáhy, žaludeční vředy. Nedostatek zásaditých minerálních látek vedoucí k překyselení je zodpovědný mimo jiné faktory také za problémy s tlakem, únavu, poruchy paměti, neschopnost se soustředit, sníženou obranyschopnost, náchylnost k virovým a bakteriálním onemocněním a také zvyšují riziko onemocněním rakovinou a spoustu dalších nemocí....

Cesta ke zdraví je tedy v odkyselení. Jednoduše se to řekne, ale čím odkyselit organismus?

Překyselený organismus je potřeba urychleně odkyselit zásaditou směsí minerálních látek. Samozřejmě, že nejlepší by bylo dodržovat zásady zdravého životního stylu. Patří sem zdravá strava, dostatek vitamínů, zvl. skupiny B, C, A, stopové prvky, dostatek pohybu na čerstvém vzduchu, vyhnout se kouření, alkoholu a stresu. Velmi účinné jsou i procházky kolem řeky a u lesa, kde je zdravý vzduch. Při procházce můžete provádět různé cviky na zvýšení kapacity plic a na prodýchání. Ale upřímně, kdo je schopný se tím celý život řídit?

První pomoc na odkyselení organismu.

Jako první pomoc na odkyselení organismu pomůže zásaditá směs MINERALY. Zásaditá směs MINERALY je zásaditá směs minerálních látek, což jsou vápník, hořčík, sodík a draslík, které se používají na přípravu ochuceného minerálního nápoje. Touto zásaditou směsí na odkyselení nastartujeme samoléčící schopnosti organismu, který si při pravidelném doplňování zásaditých minerálních látek dokáže pak s metabolismem poradit sám.

Samoléčící schopnost má každý organismus, není to výsada jen vyvolených. Cesta k tomu není tak složitá, jak se na první pohled zdá. Odkyselení organismu bohužel není stav, který po prvním, základním odkyselení, trvá věčně. Odkyselení organismu je právě potřeba provádět dnes a denně, tím se podaří udržovat acidobazickou rovnováhu organismu, to je vyrovnaný stav mezi kyselinami a zásadami.

Odkyselení zásaditou směsí, to je tedy ta pravá cesta, která nás povede za zdravím.

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: